Tłumaczenie przysięgłe to specyficzny rodzaj przekładu. Nasze Biuro Tłumaczeń Legwan oferuje usługę wykonania profesjonalnych tłumaczeń przez tłumacza przysięgłego niezależnie od języka. Zapraszamy.

Tłumaczenie przysięgłe - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe charakteryzują się tym, że zawsze są wykonywane przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami nadawanymi przez państwo.Tłumacz przysięgły, bo o nim mowa, to osoba pełniąca zawód zaufania publicznego. Wybierając usługę tłumaczenia przysięgłego, zyskuje się gwarancję rzetelnie wykonanego przekładu. Nasze biuro tłumaczeń Legwan oferuje profesjonalną opiekę tłumacza przysięgłego podczas rozmaitych spotkań i wydarzeń nawet rangi państwowej. 

Tłumaczenie przysięgłe - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumacz przysięgły

Tłumacz przysięgły to osoba, która została zaprzysiężona do pełnienia tej funkcji, a uprzednio zdała specjalny egzamin państwowy zawodowy, co pozwoliło na wpis do rejestru tłumaczy przysięgłych sporządzanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości

Tłumacz przysięgły może sporządzać wszelkiego rodzaju pisma, dokumenty, certyfikaty i zaświadczenia o charakterze urzędowym, ale także świadczyć swoje usługi w postaci ustnej, towarzysząc swojemu Klientowi np. podczas rozpraw sądowych, czy podczas występowania przed organami administracji państwowej.

Tłumacze przysięgli

Tłumacze przysięgli współpracujący z Biurem Tłumaczeń Legwan to starannie dobrani i kompetentni specjaliści. W zależności od potrzeb naszych Klientów, dobieramy tłumaczy przysięgłych nie tylko pod względem językowym, ale także pod względem merytorycznym sprawy. Nasi najlepsi tłumacze są gotowi, aby wspomóc Państwa w każdej chwili niezależnie od specyfiki usługi. Aby poznać naszą ofertę, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem.

Tłumaczenie przysięgłe - Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenie przysięgłe - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenie poświadczone

Tłumaczenie poświadczone przez tłumacza przysięgłego jest wymagane szczególnie w sprawach załatwianych w różnego rodzaju sprawach urzędowych i dotyczy:

  • dokumentów,
  • dyplomów,
  • certyfikatów,
  • aktów urodzenia,
  • aktów stanu cywilnego,
  • aktów notarialnych,
  • umów, np. umowy o pracę, czy umowy kupna- sprzedaży,
  • kontraktów.

Tłumaczenie przysięgłe

Tłumaczenie przysięgłe pisemne jest zawsze oznaczone pieczęcią z imieniem i nazwiskiem tłumacza, który je wykonał oraz zarejestrowane w księdze rejestrowej, nazwanej repertorium. Stanowi oficjalne poświadczenie treści z oryginalnego dokumentu sporządzonego. w innym języku. Oprócz spraw urzędowych, jest wymagane w rozmaitych sprawach związanych z bankowością, finansami, czy dokumentacją medyczną z innych krajów.

Aby zlecić tłumaczenie przysięgłe, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Tłumaczenie przysięgłe - Biuro Tłumaczeń Legwan

Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenia Przysięgłe Pisemne i Ustne

Kompleksowość

Biuro Tłumaczeń Legwan oferuje pełen zakres tłumaczeń przysięgłych ustnych i pisemnych. 

Najlepsi tłumacze, wszystkie języki swiata

Utrzymujemy najwyższy poziom realizacji usług tłumaczeniowych. Współpracujemy z najlepszymi.

Ekspresowa realizacja

Realizujemy tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach, także tłumaczenia poświadczone przez tłumacza przysięgłego.

Tłumaczenie przysięgłe cena

Nasza firma realizuje usługi tłumaczeń przysięgłych w całej Polsce. Specjalizujemy się w usłudze poświadczeń ustnych, ale zajmujemy się także pisemnymi tłumaczeniami przysięgłymi. Nasze usługi każdorazowo mają odmienny zakres i charakter i z tego powodu wyceniamy je indywidualnie dla każdego Klienta. 

Aby zapoznać się z pełną ofertą, rozwiać wątpliwości i określić zakres zlecenia, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym biurem – telefonicznie, mailowo, bądź osobiście w naszej siedzibie w Łodzi.

Dlaczego my?

W przypadku obsługi konferencji zajmujemy się zarówno stroną techniczną, jak i językową. Posiadamy szeroki wybór sprzętu najlepszej jakości dostosowanego do potrzeb danego wydarzenia. Obsługujemy takie wydarzenia jak: kongresy, prezentacje, szkolenia, konferencje, prelekcje.

doświadczenie-w-branzy

Duży wybór usług w jednym miejscu

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć tłumaczenia: ustne – szeptane, konsekutywne i symultaniczne, oraz pisemne – przysięgłe i zwykłe. Działamy nie tylko dla  dużych przedsiębiorstw i instytucji, ale  też dla małych firm i osób prywatnych.

translation, education and people concept - happy asian woman in glasses or student over greeting words in different foreign languages

Doświadczony zespół tłumaczy

Współpracujemy z doświadczonym zespołem tłumaczy, dlatego mamy możliwość podjęcia się tłumaczenia bez względu na język i branżę. Oferujemy kompleksową obsługę tłumaczy przysięgłych na terenie całego kraju zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej.

blyskawiczna-wycena

Krótki czas realizacji zleceń

Jeżeli zależy Państwu na szybkim zrealizowaniu usług to zapraszamy do Biura Tłumaczeń Legwan. Ekspresowo przygotujemy wycenę i przedstawimy Państwu pełną ofertę i zakres zlecenia. Wiemy, że czas jest bardzo ważny.

Chętnie przedstawimy dla Ciebie indywidualną ofertę tłumaczeń przysięgłych.