Tłumaczenia angielski Łódź – biuro tłumaczeń Legwan oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe w Łodzi i okolicach, ale  nie tylko. Działamy na obszarze całego kraju oraz za granicą. 

Biuro tłumaczeń angielski Łódź

Biuro tłumaczeń Legwan oferuje przekłady z wykorzystaniem języka angielskiego. Tłumaczymy zarówno z języka angielskiego oraz na język angielski. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi tłumaczami w całym kraju. Tłumaczymy na każdy język świata. Zajmujemy się tłumaczeniami ustnymi oraz pisemnymi, zarówno przysięgłymi, jak i zwykłymi.

W celu poznania naszej pełnej oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem tłumaczeń z Łodzi.

 

Język angielski

Język angielski to obecnie najczęściej używany język w kontaktach międzynarodowych. Jest oficjalnym językiem w Wielkiej Brytanii i innych krajach, które kiedyś były od niej zależne lub stanowiły jej kolonię, np. Stany Zjednoczone Ameryki Północnej (USA), Irlandia, Kanada, RPA, Australia i Nowa Zelandia. Jest to oficjalny lub półoficjalny język w ponad 60 krajach na świecie. Szacuje się, że w tym języku mówi ponad 0,5 miliarda ludzi na całym świecie. Język angielski uważany jest za uniwersalny język czasów nowożytnych. W języku tym odbywają się rozmowy międzynarodowe w dziedzinie handlu, nauki, polityki. Wiele wyższych uczelni uznaje ten język za nadrzędny w nauczaniu swoich studentów i prowadzi w tym języku zajęcia.

Tłumaczenia język angielski Łódź

Oferujemy usługi tłumaczeń ustnych z wykorzystaniem języka angielskiego wszelkiego typu (konsekutywnych, symultanicznych i szeptanych). Zajmujemy się także usługami tłumaczeń pisemnych. Wykonujemy przekłady przysięgłe oraz zwykłe. Tłumaczymy wszelkie wnioski, podania, akty notarialne i inne dokumenty, także umowy. Świadczymy nasze usługi firmom, instytucjom oraz klientom indywidualnym. Jakość naszych usług jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na współpracę tylko z najlepszymi tłumaczami z całej Polski. Nasi tłumacze są specjalistami w różnych branżach, dlatego nasze tłumaczenia specjalistyczne mają bardzo wysoki poziom. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie oraz wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. 

Tłumaczenia język angielski w Łodzi - cena

Ponieważ zakres naszych usług za każdym razem różni się od siebie, to nie prowadzimy uniwersalnego cennika naszych usług tłumaczeniowych w Łodzi. Każdorazowo dopasowujemy ofertę do oczekiwań naszych Klientów. Cechuje nas ekspresowa wycena. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dopasujemy ofertę naszych usług do Państwa potrzeb.

Biuro tłumaczeń Legwan - co nas wyróżnia?

Kompleksowość usług

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu – usługi tłumaczeń ustnych i pisemnych każdego rodzaju

Jakość i doświadczenie

Pracujemy z doświadczonymi tłumaczami z całej Polski, którzy specjalizują się w wielu branżach, np. technicznej, medycznej, prawnej.

Obsługa konferencji

Specjalizujemy się w obsłudze wszelkich konferencji, spotkań oraz innego rodzaju eventów.

Krótki czas realizacji

Krótki czas realizacji zleceń to nasza wizytówka. Tłumaczymy w trybie ekspresowym, także z wykorzystaniem języka angielskiego.