Oferujemy pełen zakres usług związanych z tłumaczeniami ustnymi – zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi Tłumaczami, dzięki czemu możemy zapewnić wysokiej jakości tłumaczenia w dowolnej tematyce jak i języku.

Rodzaje tłumaczeń ustnych

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumacz przekłada krótkie, jedno lub kilku zdaniowe fragmenty wypowiedzi prelegenta bezpośrednio po ich wygłoszeniu. Przeważnie tego typu tłumaczenie stosuje się podczas negocjacji, spotkań (także wizyty rządowe), rozmów handlowych, ślubów. Tłumaczenia tego typu są dobrym rozwiązaniem w przypadku mniejszych i krótkich wydarzeń.

obsługa konferencji

Tłumaczenia symultaniczne

W dźwiękoszczelnej kabinie przebywa 2 tłumaczy, którzy tłumaczą w czasie rzeczywistym zmieniając się co ok. 20-30 minut. Technikę tę stosuje się przede wszystkim w trakcie międzynarodowych konferencji, kongresów i seminariów, czyli tam, gdzie konieczne jest tłumaczenie bez żadnych opóźnień. Największą korzyścią związaną z tego rodzaju tłumaczeniem jest niewątpliwie oszczędność czasu. Tego typu tłumaczenia ustne mogą być wykonywane jednocześnie na kilka języków. Do każdego wydarzenia dobieramy odpowiednich tłumaczy, którzy specjalizują się w danej tematyce. Gwarantuje to rzetelny przekład a tym samym podnosi prestiż danego wydarzenia.

Tłumaczenia szeptane

Jest to również rodzaj tłumaczenia symultanicznego. Jest ono wykonywane maksymalnie dla 1-2 osób. Tłumacz szepcze (tłumaczy) tekst do ucha osobie potrzebującej tłumaczenia.

Tłumaczymy na wszystkie języki świata!

Dlaczego my?

Wszystkie języki świata

translation, education and people concept - happy asian woman in glasses or student over greeting words in different foreign languages

Ponad 1000 tłumaczy

doświadczenie-w-branzy

Doświadczenie w branży

blyskawiczna-wycena

Błyskawiczna wycena

Chętnie przedstawimy dla Ciebie indywidualną ofertę tłumaczeń ustnych.