Oferujemy usługi tłumaczeniowe obejmujące wszystkie języki świata

.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z tłumaczeniami ustnymi – zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Posiadamy rozbudowaną bazę sprawdzonych, najlepszych tłumaczy ustnych, dzięki czemu możemy zapewnić wysokiej jakości tłumaczenia w dowolnej tematyce jak i języku.

Tłumaczenia konsekutywne
Tłumacz przekłada krótkie, jedno- lub kilku zdaniowe fragmenty wypowiedzi prelegenta bezpośrednio po ich wygłoszeniu. Przeważnie tego typu tłumaczenie stosuje się podczas negocjacji, spotkań (także wizyty rządowe), rozmów handlowych, ślubów. Tłumaczenia tego typu są dobrym rozwiązaniem w przypadku mniejszych i krótkich wydarzeń.

Tłumaczenie symultaniczne
W dźwiękoszczelnej kabinie przebywa 2 tłumaczy, którzy tłumaczą w czasie rzeczywistym. W tłumaczeniu zmieniają się co ok. 20-30 minut. Technikę tę stosuje się przede wszystkim w trakcie międzynarodowych konferencji, kongresów i seminariów, czyli tam, gdzie konieczne jest tłumaczenie bez żadnych opóźnień. Największą korzyścią związaną z tego rodzaju tłumaczeniem jest niewątpliwie oszczędność czasu. Tego typu tłumaczenia ustne mogą być wykonywane jednocześnie na kilka języków. Do każdego wydarzenia dobieramy odpowiednich tłumaczy, którzy specjalizują się w danej tematyce. Gwarantuje to rzetelny przekład a tym samym podnosi prestiż danego wydarzenia.

Tłumaczenia szeptane
Jest to również rodzaj tłumaczenia symultanicznego. Jest ono wykonywane maksymalnie dla 1-2 osób. Tłumacz szepcze (tłumaczy) tekst do ucha osobie potrzebującej tłumaczenia.

Tłumaczymy na wszystkie języki świata!