Tłumaczenie marketingowe – mamy duże doświadczenie w tłumaczeniu tekstów marketingowych.

Nasze tłumaczenia są wysokiej jakości, realizujemy tłumaczenia marketingowe w ponad 100 językach.

Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia marketingowe - Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenia tekstów marketingowych w Biurze Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia tekstów marketingowych - rodzaje

Wśród tekstów marketingowych tłumaczymy głównie:

  • broszury i ulotki informacyjne,
  • teksty reklamowe,
  • strony WWW,
  • historie sukcesów,
  • podkłady lektorskie,
  • książki i artykuły o tematyce marketingowej,
  • napisy w materiałach filmowych,
  • informacje prasowe.

Tłumaczenia marketingowe - specyfika

Tłumaczenia marketingowe różnią się od innych tłumaczeń specjalistycznych tym, że, poza dobrą znajomością języka, wymagają jeszcze od tłumacza znajomości specyfiki branży oraz kreatywności. Teksty marketingowe po przetłumaczeniu muszą brzmieć tak samo dobrze, jak w oryginalnym języku, zwracać uwagę i utkwić w pamięci. Dodatkowo ważna jest tu także znajomość tła kulturowego danego kraju, żeby jak najlepiej móc się odnieść do tamtejszych obyczajów.

W biurze tłumaczeń Legwan zatrudniamy najlepszych tłumaczy, którzy chętnie podejmują się tłumaczeń tekstów marketingowych. Jeśli chcesz zlecić tłumaczenia marketingowe – zadzwoń.

Biuro Tłumaczeń Legwan - tłumaczenia marketingowe
Tłumaczenia tekstów marketingowych - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia specjalistyczne materiałów marketingowych

Teksty marketingowe to rodzaj tekstów specjalistycznych i muszą być tłumaczone z uwzględnieniem ich specyfiki. Muszą trafić do odbiorców z różnych krajów i wywierać pożądany efekt. Wpływają na wizerunek firmy, przekonują do kupna lub wykonania konkretnego działania.

Materiały marketingowe są także pisane inaczej niż zwykłe – często w żartobliwym i/lub bezpośrednim stylu, teksty są chwytliwe i opierają się na różnych grach słów. Skierowane do konkretnej grupy odbiorców i nieustannie zachowujące swój styl.

Dlatego też tłumaczenia tekstów marketingowych są wymagające. Muszą uwzględniać wszystkie powyższe cechy i być dostosowane do danego kraju. Nasi tłumacze mają duże doświadczenie w efektywnym tłumaczeniu tekstów marketingowych.

Tłumaczenia marketingowe Warszawa

Wykonujemy tłumaczenia tekstów marketingowych w Warszawie i na terenie całej Polski. Współpracujemy ze świetnymi tłumaczami, którzy niejednokrotnie zaprezentowali swoją kreatywność i zaangażowanie podczas tłumaczenia tekstów reklamowych. Jeśli poszukujesz rzetelnych tłumaczy, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, i którzy terminowo wykonują zlecenia – skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia marketingowe w Biurze Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia marketingowe cennik

Cena wykonania tłumaczeń marketingowych w biurze tłumaczeń Legwan jest kalkulowana indywidualnie. Wyceniamy usługi bazując na rodzaju tłumaczenia, obszerności zlecenia i czasie, jaki jest potrzebny do realizacji. Zapraszamy do kontaktu.

Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenia marketingowe

Szeroki zakres usług

Biuro Tłumaczeń Legwan oferuje kompleksowe wykonywanie tłumaczeń materiałów marketingowych różnego rodzaju.

Najlepsi tłumacze, wszystkie języki swiata

Utrzymujemy najwyższy poziom realizacji usług tłumaczeniowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi.

Ekspresowa realizacja

Wykonujemy tłumaczenia ekspresowo we wszystkich podanych językach, także tłumaczenia poświadczone przez tłumacza przysięgłego.