Tłumaczenia biznesowe – oferujemy firmom specjalistyczne i rzetelne tłumaczenia biznesowe. Gwarantujemy poufność i wysoką jakość tłumaczeń. Swoją ofertę kierujemy dla małych i dużych firm, działających lokalnie i międzynarodowo. Do grona naszych klientów należą także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, inwestorzy i dystrybutorzy. Zapraszamy do skorzystania z usług biura tłumaczeń Legwan.

Specjalistyczne tłumaczenia biznesowe ustne i pisemne - biuro tłumaczeń Legwan
Specjalistyczne tłumaczenia dla firm w całej Polsce - biuro tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia dla firm dopasowujemy indywidualnie do potrzeb. Chętnie dopasujemy się do wizji klienta dostosujemy ofertę pod względem cenowym, weźmiemy udział w zleceniu jednorazowym, jak również nawiążemy stałą współpracę. Pracujemy na terenie całej Polski.

Tłumaczenia biznesowe Warszawa

Nasi specjaliści pracują na terenie Warszawy i w całej Polsce. Gwarantujemy współpracę z osobami, które posiadają niezbędne kwalifikacje i wiedzę do wykonywania tłumaczeń dla firm. Terminowo, bezpiecznie i dokładnie. Tak jest w biurze tłumaczeń Legwan.

Oferujemy tłumaczenie wszystkich dokumentów, jakie wykorzystywane są podczas prowadzenia działalności gospodarczej. W ofercie można znaleźć:

Tłumaczenia biznesowe w całej Polsce na wszystkie języki - biuro tłumaczeń Legwan
Tłumaczenia biznesowe ustne i pisemne na wszystkie języki - biuro tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia ustne dla firm

Oferujemy pełen zakres tłumaczeń ustnych dla firm. Współpracujemy ze sprawdzonymi tłumaczami, najlepszymi w branży. Wśród tłumaczeń ustnych oferowanych przez Biuro Tłumaczeń Legwan znajdują się:

  • tłumaczenia konsekutywne
  • tłumaczenia symultaniczne
  • tłumaczenia szeptane

Tłumaczenia pisemne biznesowe

Wykonujemy tłumaczenia dla firm na wszystkie języki świata. Zachowujemy oryginalne układy tekstów, gwarantujemy poufność oraz atrakcyjne formy współpracy. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami tłumaczeń pisemnych z każdej branży. Zapraszamy do współpracy.

Specjalistyczne tłumaczenia biznesowe w całej Polsce na wszystkie języki - biuro tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia biznesowe cennik

Cena tłumaczeń biznesowych w biurze tłumaczeń Legwan będzie zależeć od kilku czynników, takich jak czas poświęcony na tłumaczenie oraz objętość tekstu, jego rodzaj, czy język przekładu. Zapraszamy do kontaktu, żeby poznać więcej szczegółów.