Legwan
Biuro Tłumaczeń Łódź

Tłumaczenia symultaniczne - posiadamy pełne zaplecze techniczne.

Tłumaczymy na wszystkie języki świata.

Działamy w całej Polsce.

Legwan
biuro tłumaczeń Łódź

Tłumaczenia symultaniczne - posiadamy pełne zaplecze techniczne.

Działamy w całej Polsce i za granicą.

Tłumaczymy na wszystkie języki świata.

Biuro tłumaczeń Łódź - tłumaczenia ustne i pisemne

Oferujemy tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, szeptane oraz pisemne - zwykłe i przysięgłe.

Usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu? Teraz to możliwe. Nasze biuro tłumaczeń Legwan z Łodzi oferuje usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych, przysięgłych i nieprzysięgłych. 

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy. Tłumaczymy na wszystkie języki świata niezależnie od branży. Oferujemy zarówno tłumaczenia specjalistyczne, jak i zwykłe.

Specjalizujemy się w obsłudze eventów, konferencji i kongresów. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz do tłumaczeń ustnych symultanicznych i innych. 

Oferujemy pełen zakres tłumaczeń pisemnych: zwykłych, specjalistycznych oraz przysięgłych. Wykonujemy tłumaczenia niezależnie od branży. Współpracujemy ze specjalistycznymi tłumaczami z całej Polski, którzy są doświadczonymi fachowcami w swojej branży. Sprawnie obsługujemy duże projekty wymagające tłumaczenia nawet kilkuset stron miesięcznie.

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres tłumaczeń ustnych każdego typu:

  • konsekutywnych,
  • symultanicznych,
  • szeptanych.

Nasze biuro tłumaczeń zapewnia wysokiej jakości tłumaczenia z wykorzystaniem każdego języka świata. Pracujemy z najlepszymi tłumaczami w branży. Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia ustne w Łodzi i okolicach oraz w całej Polsce. Tłumaczymy między innymi podczas konferencji, kongresów, spotkań biznesowych, sympozjów, seminariów, prezentacji, szkoleń, negocjacji, procesów sądowych.

Biuro tłumaczeń Legwan z Łodzi oferuje kompleksową obsługę różnego typu konferencji, kongresów, spotkań i innych eventów w zakresie przeprowadzania tłumaczeń. Dzięki odpowiedniemu zapleczu sprzętowemu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie i w pełnym zakresie. Pracujemy na sprzęcie marki Bosch Integrus, który spełnia najwyższe wymagania Unii Europejskiej w zakresie jakości.

Biuro tłumaczeń Legwan Łódź - o nas

W ofercie naszego biura tłumaczeń Legwan w Łodzi posiadamy usługi tłumaczeń ustnych i pisemnych dla firm, instytucji i osób prywatnych na wszystkie języki świata. Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy innych eventów. Naszą pracę wykonujemy na najwyższym poziomie, ponieważ współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami na rynku. Zapraszamy do kontaktu.

Tłumaczymy na każdy jezyk

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy

Posiadamy duże doświadczenie

Wyceniamy usługi ekspresowo

Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie

Tłumaczymy na każdy jezyk

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy

Posiadamy duże doświadczenie

Wyceniamy usługi ekspresowo

Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie

Biuro tłumaczeń Legwan Łódź - realizacje

Tłumaczenia Łódź - cennik

Ponieważ koszt tłumaczeń wykonywanych przez nasze biuro zależy od kilku czynników, m.in. od:

  • rodzaju tłumaczenia,
  • ilości znaków,
  • języka,
  • trybu tłumaczenia,
  • czasu trwania usługi i innych,

nasze usługi wyceniamy indywidualnie. Złożony charakter tłumaczeń ustnych uniemożliwia nam określenie uniwersalnego cennika naszych usług. 

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń w Łodzi i nie tylko. Działamy na terenie całego kraju. Współpraca z naszym biurem tłumaczeń to gwarancja sukcesu. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, wyjaśnimy zakres usługi i wycenimy ją dla Państwa.