Legwan
Biuro Tłumaczeń Łódź

Tłumaczenia symultaniczne - posiadamy pełne zaplecze techniczne.

Tłumaczymy na wszystkie języki świata.

Działamy w całej Polsce.

Legwan
biuro tłumaczeń Łódź

Tłumaczenia symultaniczne - posiadamy pełne zaplecze techniczne.

Działamy w całej Polsce i za granicą.

Tłumaczymy na wszystkie języki świata.

Biuro tłumaczeń Łódź - tłumaczenia ustne i pisemne

Oferujemy tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, szeptane oraz pisemne - zwykłe i przysięgłe.

Pracujemy na specjalistycznym, nowoczesnym sprzęcie BOSH Integrus, który został zaprojektowany specjalnie do wielojęzycznych konferencji i spotkań, aby umożliwić uczestnikom zrozumienie wypowiedzi. Sprzęt spełnia wszystkie wymagania Unii Europejskiej odnośnie jakości. Dysponujemy również certyfikowanymi kabinami do tłumaczeń symultanicznych z normą ISO 4043.

Oferujemy tłumaczenia pisemne w tym: zwykłe, specjalistyczne oraz przysięgłeDobre i rzetelne tłumaczenie jest możliwe dzięki znajomości specyfiki wybranej branży oraz fachowej nomenklatury. Dlatego do współpracy zapraszamy tłumaczy którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i są specjalistami w tłumaczeniach z danej dziedziny. Z powodzeniem obsługujemy duże projekty które wspomagają tłumaczenia obejmujące nawet kilkaset stron miesięcznie.

 

Tumaczenia ustne dzielą się na tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne i szeptane. Współpracujemy z tłumaczami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możemy zapewnić wysokiej jakości tłumaczenia w dowolnej tematyce. Wykonujemy tłumaczenia ustne na terenie całej Polski, ale również za granicą. Tłumaczymy między innymi podczas konferencji, kongresów, spotkań biznesowych, sympozjów, seminariów, prezentacji, szkoleń, negocjacji, procesów sądowych.

Dobre zasoby sprzętowe pozwalają nam na profesjonalną obsługę konferencji. Posiadamy własny cyfrowy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych (BOSH Integrus). Jest to sprzęt który spełnia wszystkie wymogi Uni Europejskiej odnośnie jakości. W ofercie posiadamy także nagłośnienia: mikrofony bezprzewodowe, miksery dźwięku, głośniki konferencyjne. Dostępne są również infoporty czyli bezprzewodowe systemy radiowe. Nasi Technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Zajmujmy się obsługą dużych imprez, wydarzeń o charakterze międzynarodowym i ogólnopolskim – eventy, kongresy, sympozja i inne.

Biuro tłumaczeń Legwan Łódź - o nas

Oferujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne dla instytucji, firm oraz osób prywatnych na wszystkie języki świata. Zapewniamy językową i techniczną obsługę wydarzeń takich jak: kongresy, konferencje, prelekcje, szkolenia, prezentacje, eventy. Wyróżnia nas bogate doświadczenie, najlepsi tłumacze oraz wysokiej klasy sprzęt. Świadczymy usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy do kontaktu.

Tłumaczymy na każdy jezyk

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy

Posiadamy duże doświadczenie

Wyceniamy usługi ekspresowo

Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie

Tłumaczymy na każdy jezyk

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy

Posiadamy duże doświadczenie

Wyceniamy usługi ekspresowo

Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie

Biuro tłumaczeń Legwan Łódź - realizacje

Tłumaczenia Łódź - cennik

Każde z zapytań dotyczące tłumaczenia wyceniamy indywidualnie. Koszt tłumaczenia zależy bowiem od takich czynników jak: rodzaj tłumaczenia, ilość znaków, język w jakim tłumaczymy, tryb tłumaczenia. Złożony charakter tłumaczeń ustnych nie daje nam możliwości określenie jednego i uniwersalnego cennika naszych usług. Zapewniamy obsługę językową konferencji, spotkań biznesowych, delegacji biznesowych, aktów notarialnych i targów na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, wyjaśnimy zakres usługi i wycenimy ją dla Państwa.