Realizujemy tłumaczenia ustne na terenie Łodzi i w całym województwie łódzkim. Biuro Legwan świadczy swoje usługi od lat. Z uwagi na duże zapotrzebowanie rynku na tego typu usługi realizujemy tłumaczenia na terenie całego kraju, we wszystkich dużych miastach. Posiadamy bogate doświadczenie oraz, co najważniejsze, współpracujemy z profesjonalistami zarówno w zakresie tłumaczeń ustnych, jak również pisemnych. Posiadamy możliwość obsługi konferencji korzystając z niezbędnego sprzętu o bardzo dobrych parametrach technicznych.

 

Tłumaczenia ustne Łódź - rodzaje

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumacz przekłada krótkie, jedno lub kilku zdaniowe fragmenty wypowiedzi prelegenta bezpośrednio po ich wygłoszeniu. Przeważnie tego typu tłumaczenie stosuje się podczas negocjacji, spotkań (także wizyty rządowe), rozmów handlowych, ślubów. Tłumaczenia tego typu są dobrym rozwiązaniem w przypadku mniejszych i krótkich wydarzeń.

obsługa konferencji

Tłumaczenia symultaniczne

W dźwiękoszczelnej kabinie przebywa 2 tłumaczy, którzy tłumaczą w czasie rzeczywistym zmieniając się co ok. 20-30 minut. Technikę tę stosuje się przede wszystkim w trakcie międzynarodowych konferencji, kongresów i seminariów, czyli tam, gdzie konieczne jest tłumaczenie bez żadnych opóźnień. Największą korzyścią związaną z tego rodzaju tłumaczeniem jest niewątpliwie oszczędność czasu. Tego typu tłumaczenia ustne mogą być wykonywane jednocześnie na kilka języków. Do każdego wydarzenia dobieramy odpowiednich tłumaczy, którzy specjalizują się w danej tematyce. Gwarantuje to rzetelny przekład a tym samym podnosi prestiż danego wydarzenia.

Tłumaczenia szeptane

Jest to również rodzaj tłumaczenia symultanicznego. Jest ono wykonywane maksymalnie dla 1-2 osób. Tłumacz szepcze (tłumaczy) tekst do ucha osobie potrzebującej tłumaczenia.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje z Łodzi chcące skorzystać z tłumaczeń ustnych. Oferujemy kompleksową obsługę tłumaczeniową i nagłośnieniową.
Skontaktuj się z nami!.

Dlaczego my?

Obsługa konferencji

W przypadku obsługi konferencji zajmujemy się zarówno stroną techniczną, jak i językowa. Posiadamy szeroki wybór sprzętu najlepszej jakości, dostosowany do potrzeb danego wydarzenia. Obsługujemy takie wydarzenia jak: kongresy, prezentacje, szkolenia, konferencje, prelekcje.

translation, education and people concept - happy asian woman in glasses or student over greeting words in different foreign languages

Doświadczony zespół tłumaczy w biurze w Łodzi

Współpracujemy z doświadczonym zespołem tłumaczy, dlatego mamy możliwość podjęcia się tłumaczenie bez względu na język i branżę.

doświadczenie-w-branzy

Duży wybór usług w jednym miejscu

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć tłumaczenia: ustne – szeptane, konsekutywne i symultaniczne, oraz pisemne – przysięgłe i zwykłe. Działamy nie tylko dla  dużych przedsiębiorstw i instytucji, ale  też dla małych firm i osób prywatnych.

blyskawiczna-wycena

Krótki czas realizacji zleceń

Jeżeli zależy Państwu na szybkim zrealizowaniu usług to zapraszamy do Biura Tłumaczeń Legwan w Łodzi. Wiemy, że czas jest bardzo ważny.

Tłumaczenia ustne Łódź - cennik

Realizujemy tłumaczenia ustne na terenie Łodzi i w całym województwie łódzkim. Biuro Legwan świadczy swoje usługi od lat. Z uwagi na duże zapotrzebowanie rynku na tego typu usługi realizujemy tłumaczenia na terenie całego kraju, we wszystkich dużych miastach. Posiadamy bogate doświadczenie oraz, co najważniejsze, współpracujemy z profesjonalistami, zarówno w zakresie tłumaczeń ustnych, jak również pisemnych. Posiadamy możliwość obsługi konferencji korzystając z niezbędnego sprzętu o bardzo dobrych parametrach technicznych. W celu uzyskania pełnej wyceny usług tłumaczeń ustnych oraz innych, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

 

Tłumaczenia ustne w Łodzi - zapraszamy do kontaktu!