Tłumaczenia ustne na terenie Warszawy to jedna z usług, którą od lat oferujemy naszym klientom. Biuro tłumaczeń Warszawa – biuro Legwan powstał z myślą, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku na tłumaczenia ustne w Warszawie, a także innych największych polskich miastach. Warszawa ze względu na swój stołeczny charakter i dużą liczbę konferencji z udziałem zagranicznych gości, potrzebuje nie tylko dużej liczby tłumaczy, ale przede wszystkim tłumaczy najwyższej klasy. Dlatego biuro tłumaczeń  Legwan współpracuje tylko z osobami starannie wybranymi. W branży jesteśmy obecni od lat, do tego posiadamy niezbędną aparaturę symultaniczną – własne kabiny dla tłumaczy, infoporty.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje z Warszawy zainteresowane tłumaczeniami ustnymi  Oferujemy kompleksową obsługę tłumaczeniową i nagłośnieniową. Skontaktuj się z nami!

Warszawa Biuro Tłumaczeń

Tłumaczenia ustne Warszawa

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć szereg usług dotyczących tłumaczeń ustnych. Wykonujemy je na terenie Warszawy, współpracując ze sprawdzonymi i doświadczonymi tłumaczami. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń, bez względu na tematykę tłumaczenia, jak i język. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia ustne: konsekutywne, symultaniczne, tłumaczenia szeptane. Tłumaczymy na wszystkie języki świata. W praktyce wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt cyfrowy – konferencyjny BOSCH Integrus. Spełnia on wszystkie wymogi Unii Europejskiej odnośnie do jakości. Biuro tłumaczeń Legwan jest zaopatrzone w certyfikowane kabiny do tłumaczeń symultanicznych z normą ISO 4043.

Tłumaczenia pisemne Warszawa

Biuro tłumaczeń Legwan wykonuje różnego rodzaju tłumaczenia pisemne – zarówno teksty zwykłe, jak i specjalistyczne oraz przysięgłe. Zachowujemy oryginalny układ tekstów. Gwarantujemy krótki czas realizacji zleceń, wykonujemy tłumaczenia pisemne w trybie ekspresowym. Mocno przestrzegamy zasady poufności tłumaczonych tekstów. Dla stałych klientów posiadamy atrakcyjne warunki współpracy. To, co nas wyróżnia to ekspresowy czas wyceny. Tłumaczymy instrukcje obsługi, umowy, katalogi, certyfikaty, dokumentację przetargową, normy etc.

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy tłumaczenia na terenie Warszawy: symultaniczne, konsekutywne, pisemne zwykłe i przysięgłe.  Zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych na wszystkie języki świata.

Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy na terenie Warszawy

Dlatego nasze tłumaczenia są wykonane na najwyższym poziomie.

Obsługa konferencji

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy eventów. Służymy wsparciem, jeśli ktoś szuka biuro tłumaczeń w centrum Warszawy. 

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach. Wiemy, jak istotny dla Państwa jest czas i szybka obsługa.

Tłumaczenia ustne Warszawa cennik

Nasze biuro tłumaczeń Legwan każdy koszt zapytania na terenie Warszawy wycenia indywidualnie. Na całkowity koszt bowiem składa się kilka czynników. Ma znaczenie tutaj rodzaj wykonywanego tłumaczenia, ilość znaków, język w jakim tłumaczymy oraz tryb i forma tłumaczenia. My ze swojej strony w ramach naszych usług zapewniamy obsługę językową spotkań biznesowych, aktów notarialnych, konferencji, delegacji biznesowych i targów na najwyższym poziomie. W zależności od rodzaju zlecenia, do jego obsługi możemy skierować tłumaczy przysięgłych, nieprzysięgłych wyspecjalizowanych w danej branży.