Tłumaczenia specjalistyczne - biuro tłumaczeń Legwan

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia specjalistyczne na terenie całej Polski.

Tłumaczenie specjalistyczne – profesjonalnie wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne. Nasze przekłady są tworzone przez tłumaczy specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach tłumaczeń specjalistycznych, są rzetelne i wysokiej jakości.

Realizujemy tłumaczenia specjalistyczne w ponad 100 językach.

Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia specjalistyczne dokumentów - Biuro tłumaczeń Legwan
Tłumaczenia specjalistyczne wysokiej jakości - Biuro tłumaczeń Legwan

Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Biuro tłumaczeń Legwan wykonuje tłumaczenia specjalistyczne, w tym:

  • tłumaczenia biznesowe,
  • tłumaczenia dokumentów,
  • tłumaczenia marketingowe,
  • tłumaczenia medyczne,
  • tłumaczenia prac naukowych,
  • tłumaczenia prawne,
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia stron internetowych,
  • tłumaczenia techniczne.

Współpracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i uprawnienia do wykonywania określonych przekładów. Nasz zespół liczy ponad 1000 tłumaczy, którzy władają wszystkimi językami świata.

Tłumaczenia specjalistyczne Warszawa

Nasze biuro jest zlokalizowane w Łodzi i stanowi centrum dowodzenia dla profesjonalnej obsługi tłumaczeń w całym kraju. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne na terenie Warszawy i całej Polski. Nasi tłumacze są zaangażowani, profesjonalni i doświadczeni. Zlecenia wykonujemy terminowo i na najwyższym poziomie. Swoje usługi oferujemy klientom indywidualnym i firmom.

Jeśli więc szukasz tłumaczy, którzy rzetelnie i z pasją wykonują swoją pracę – skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia specjalistyczne - Biuro tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia specjalistyczne - rodzaje

Tłumaczenia biznesowe obejmują przekłady dokumentów biznesowych różnego rodzaju. Wykonujemy tłumaczenia biznesowe zachowując przy tym poufność i korzystając z branżowego języka.

Wykonujemy przekłady dokumentów dla klientów indywidualnych i firm. Dla klientów indywidualnych zwykle są to tłumaczenia w celu zarejestrowania sprowadzonego pojazdu lub przekłady dokumentów, których wymaga się w postępowaniach administracyjnych i sądowych. Dla firm zazwyczaj wykonujemy przekłady sprawozdań finansowych, certyfikatów, pism urzędowych oraz raportów z audytów. 

Tłumaczenia finansowe obejmują dokumenty i teksty finansowe z zakresu ekonomii, rynku kapitałowego, rachunkowości, rynku bezpieczeń itp. Przez swój wysokospecjalistyczny charakter są wykonywane przez profesjonalistów, którzy biegle orientują się w określonych branżach.

Wykonujemy przekłady tekstów marketingowych w całej Polsce. Współpracujemy jedynie ze świetnymi tłumaczami, których kreatywność i zaangażowanie zostały doceniane już niejednokrotnie.

Dokonujemy wysokojakościowych przekładów tłumaczeń medycznych. Tłumacze, z którymi współpracujemy mają niezbędną wiedzę, certyfikaty i zaświadczenia. Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo. Zlecenia są realizowane w terminie.

Tłumaczenia prac naukowych to jedna z trudniejszych kategorii tłumaczeń specjalistycznych. Przekłady naukowe muszą być zrozumiałe i spójne, a przede wszystkim zgadzać się też z oryginałem. Dokonujemy przekładów prac naukowych na ponad 100 języków. 

Biuro tłumaczeń Legwan - tłumaczenia prawne

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Tłumaczenia prawnicze i prawne obejmują teksty takie jak ustawy i komentarze do ustaw, wyroki, umowy oraz pełnomocnictwa. Specjalizujemy się w wykonywaniu tłumaczeń tekstów prawniczych i prawnych w całym kraju.

Tłumaczenia przysięgłe są wykonywane przez osoby, które posiadają odpowiednie uprawnienia. Tłumaczenia przysięgłe są rzetelne i wysokiej jakości. W biurze tłumaczeń Legwan dokonujemy tłumaczeń przysięgłych różnego rodzaju dokumentów, certyfikatów, pism, zaświadczeń urzędowych itd.

Strona internetowa przetłumaczona na obce języki to konieczność dla firm, które działają na rynkach zagranicznych, ale też możliwość otwarcia się na ludzi z różnych krajów nie tylko dla firmy, ale też dla osób indywidualnych. Dzięki temu można zwiększyć zasięg i liczbę odbiorców, zyskać nowych klientów i rozwinąć stronę. Chętnie wykonamy dla Ciebie tłumaczenie strony internetowej. Realizujemy zlecenia zarówno jednorazowe, jak i wielorazowe na terenie całej Polski.

Tłumaczenia techniczne dotyczą przekładów ustnych i pisemnych wszelkiego rodzaju pism, certyfikatów i dokumentów technicznych. Niekiedy są wymagane prawnie (np. instrukcje obsługi maszyn i sprzętów, a niekiedy po prostu są przydatne w codziennej pracy, bez wymogu prawnego

Tłumaczenia specjalistyczne - cennik

Koszt tłumaczenia specjalistycznego będzie zależał od rodzaju tłumaczenia, liczby stron i znaków oraz innych indywidualnych cech. Chętnie wycenimy usługę wykonania przekładu specjalistycznego dla Ciebie. Skontaktuj się z nami.

Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenia specjalistyczne

Szeroki zakres usług

Biuro Tłumaczeń Legwan oferuje kompleksowe wykonywanie tłumaczeń specjalistycznych różnego rodzaju.

Najlepsi tłumacze, wszystkie języki świata

Utrzymujemy najwyższy poziom realizacji usług tłumaczeniowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi.

Ekspresowa realizacja

Wykonujemy tłumaczenia ekspresowo we wszystkich podanych językach, także tłumaczenia poświadczone przez tłumacza przysięgłego.