Tłumaczenie dokumentów to jedna z usług oferowanych przez Biuro Tłumaczeń Legwan. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów w ponad 100 językach.

Skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia dokumentów medycznych, samochodowych i innych - Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenie przysięgłe dokumentów - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia dokumentów

Wiele osób przeprowadza się na jakiś czas lub na stałe do innego kraju. Także firmy otwierają się na rynki zagraniczne. Te zmiany wiążą się także z koniecznością dokonania tłumaczeń różnego rodzaju dokumentów. W naszym Biurze Tłumaczeń Legwan często zajmujemy się przekładami dokumentów. To zadanie jest powierzane jedynie naszym najlepszym specjalistom, którzy posiadają duże doświadczenie, jak również kompetencje, uprawnienia i certyfikaty do wykonywania tłumaczeń dokumentów.

Dla Klientów indywidualnych wykonujemy zwykle tłumaczenia w celach rejestracji pojazdów sprowadzanych z innego kraju, a także dokumentów wymaganych w postępowaniach sądowych lub administracyjnych. Dla firm zwykle dokonujemy tłumaczeń sprawozdań finansowych, pism urzędowych, certyfikatów oraz raportów z audytów. Konsultujemy także konieczność wykonania konkretnych tłumaczeń. 

Oferujemy tłumaczenia dokumentów w ponad 100 językach. Dowiedz się więcej o naszym biurze tłumaczeń.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych dokonuje się zwykle w przypadku sprowadzania samochodu zza granicy i podczas chęci zarejestrowania go. Wśród dokumentów samochodowych, które należy przetłumaczyć, znajdują się:

  • dowód własności pojazdu, czyli umowa kupna/sprzedaży lub darowizny (tylko jeśli nie została sporządzona w języku polskim i innym), a także rachunek lub faktura,
  • karta pojazdu – oczywiście jeśli została wydana,
  • pozostałe dokumenty, takie jak np. potwierdzenie wykonania badania technicznego pojazdu i/lub dowód wyrejestrowania pojazdu za granicą,
Tłumaczenie dokumentów - Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenie dokumentów samochodowych - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenie dokumentów motocyklowych

Tłumaczenie dokumentów motocyklowych, tak samo jak samochodowych, musi być dokonane przez tłumacza przysięgłego. Nie może tego dokonać ktokolwiek, nawet jeśli w stopniu wystarczającym posługuje się językiem obcym. Uwierzytelnienie tłumaczenia przez tłumacza przysięgłego nabiera mocy prawnej i od tej pory przekład może być prezentowany w urzędzie lub sądzie jako oficjalny dokument. 

Więcej informacji dotyczących rejestracji pojazdu zza granicy znajduje się w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 1 lutego 2011 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów.

Tłumaczenie dokumentów medycznych

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe dokumentów medycznych, dokonywane przez naszych najlepszych tłumaczy specjalizujących się właśnie w tym rodzaju przekładów. Tłumaczenia medyczne zrealizowane w Biurze Tłumaczeń Legwan są dopracowane do najmniejszych szczegółów, zgodne z wymaganiami technicznymi oraz zawierające specjalistyczne słownictwo medyczne. W przypadku dokumentów medycznych każde słowo jest bardzo ważne i nie można sobie tu pozwolić na błędy. Dlatego tłumaczenia przysięgłe dokumentów medycznych wykonujemy starannie i skrupulatnie. Gwarantujemy, że są dokładnie sprawdzane i poprawne.

Wykonujemy tłumaczenia medyczne w Warszawie i w całej Polsce. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami przysięgłymi, którzy już nie raz zaprezentowali swój profesjonalizm i zaangażowanie. Jeśli więc szukasz rzetelnych tłumaczy dokumentów – skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia dokumentów w całej Polsce - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenie dokumentów cennik

Koszt usługi tłumaczenia dokumentów w biurze tłumaczeń Legwan jest za każdym razem liczony indywidualnie. Cena zależy głównie od obszerności dokumentów i języka przekładu. Możemy przygotować dla Ciebie wstępną wycenę. Zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej.

Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenie dokumentów

Szeroki zakres usług

Biuro Tłumaczeń Legwan oferuje kompleksowe wykonywanie tłumaczeń dokumentów różnego rodzaju.

Najlepsi tłumacze, wszystkie języki swiata

Utrzymujemy najwyższy poziom realizacji usług tłumaczeniowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi.

Ekspresowa realizacja

Wykonujemy tłumaczenia ekspresowo we wszystkich podanych językach, także tłumaczenia poświadczone przez tłumacza przysięgłego.