Biuro Tłumaczeń Legwan prowadzi tłumaczenia ustne na terenie Torunia. W portfolio naszych usług posiadamy także usługę tłumaczeń pisemnych. Biuro tłumaczeń Legwan powstało z myślą, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku na tłumaczenia ustne w Toruniu, a także innych największych polskich miastach. Obsługujemy różnego rodzaju wydarzenia typu konferencje, szkolenia o przeróżnej tematyce. Tłumaczymy na wszystkie języki świata. Nasi tłumacze to starannie dobrani profesjonaliści. Jesteśmy obecni w branży od wielu lat, posiadamy duże doświadczenie. Można nam zaufać. Posiadamy własny osprzęt nagłośnieniowy, typu infoporty, czy kabiny dla tłumaczy symultanicznych.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą w Toruniu – zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami!.

Biuro Tłumaczeń Toruń

Tłumaczenia ustne Toruń

Biuro Tłumaczeń Legwan oferuje kompleksową usługę językową w Toruniu. Zajmujemy się profesjonalnymi tłumaczeniami ustnymi różnego rodzaju:

  • symultanicznymi – tłumaczenie w czasie rzeczywistym nawet na kilka języków jednocześnie. Tłumacze siedzą w dźwiękoszczelnej kabinie i drogą radiową tłumaczą wypowiedzi prelegentów do słuchawek odbiorców
  • konsekutywnymi – gdy Tłumacz przekłada krótkie, jedno lub kilku zdaniowe fragmenty wypowiedzi prelegenta bezpośrednio po ich wygłoszeniu
  • szeptanymi – Tłumacz szepcze (tłumaczy) tekst do ucha osobie potrzebującej tłumaczenia

Współpracując ze sprawdzonymi i doświadczonymi tłumaczami, możemy zapewnić wysoką jakość tłumaczeń. Nie ma znaczenia rodzaj języka, ani tematyka. Dobieramy naszych Tłumaczy zależnie od potrzeb. Są to wyspecjalizowani Tłumacze w danej dziedzinie. Naszym wsparciem jest profesjonalny osprzęt, na którym pracujemy. Nasz sprzęt spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej odnośnie jakości. Biuro tłumaczeń Legwan jest zaopatrzone w certyfikowane kabiny do tłumaczeń symultanicznych z normą ISO 4043.

Tłumaczenia pisemne Toruń

Wykonujemy różnego rodzaju tłumaczenia pisemne – zarówno teksty zwykłe jak i specjalistyczne oraz przysięgłe. Działamy na terenie Torunia od wielu lat. Zachowujemy oryginalny układ tekstów. Wykonujemy tłumaczenia w trybie ekspresowym. Przestrzegamy zasady poufności dla naszych Klientów z Torunia. Dla stałych klientów posiadamy atrakcyjne warunki współpracy. To co nas wyróżnia to ekspresowy czas wyceny. Tłumaczymy instrukcje obsługi, umowy, katalogi, certyfikaty, dokumentację przetargową, normy etc.

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy tłumaczenia na wszystkie języki w Toruniu: symultaniczne, konsekutywne, pisemne zwykłe i przysięgłe. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, instytucji, jak i osób prywatnych.

Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy na terenie Torunia

Dlatego nasze tłumaczenia są wykonane na najwyższym poziomie.

Obsługa konferencji

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju eventów: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy innego rodzaju wydarzeń. 

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach. Wiemy jak istotny dla Państwa jest czas i szybka obsługa.

Tłumaczenia ustne Toruń - cena

Wyceniamy indywidualnie każdą naszą usługę wykonywaną na terenie Torunia. Aby otrzymać ofertę, prosimy o kontakt bezpośredni.

Cennik naszych usług zależy od:

  • języka przekładu
  • rodzaju tłumaczenia
  • ilości znaków w przypadku tłumaczeń pisemnych
  • czasu trwania tłumaczenia w przypadku tłumaczeń ustnych
  • tryb i forma tłumaczenia.

 

W ramach naszych usług zapewniamy całościową obsługę językową spotkań biznesowych, aktów notarialnych, konferencji, delegacji biznesowych i targów na najwyższym poziomie. W zależności od rodzaju zlecenia, do jego obsługi możemy skierować tłumaczy przysięgłych, nieprzysięgłych wyspecjalizowanych w danej branży.

Zapraszamy do kontaktu z nami!