Tłumaczenia techniczne obejmują swoim zakresem tłumaczenia w formie pisemnej oraz ustnej, przysięgłej oraz zwykłej wszelkich pism, dokumentów, certyfikatów o tematyce technicznej. Biuro tłumaczeń Legwan oferuje pełen zakres tłumaczeń technicznych. Działamy w całej Polsce. Zapraszamy. 

Tłumaczenia techniczne - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne mogą być wymagane przez prawo, np. jeśli chodzi o instrukcje obsługi różnego rodzaju sprzętów (np. do użytku w kuchni), czy maszyn (np. produkcyjnych). Mogą być  potrzebne podczas codziennej pracy branży inżynieryjnej, czy IT. Nasze biuro tłumaczeń Legwan świadczy kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń technicznych na terenie całej Polski i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w Łodzi – odpowiemy na pytania, ustalimy zakres zlecenia i zaoferujemy wycenę.

 

Tłumaczenia techniczne - Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenia techniczne - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumacz techniczny

Tłumacz techniczny to zawód, w którym ma znaczenie nie tylko znajomość języka obcego, ale także wiedza techniczna. Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z wieloma specjalistami z zakresu tłumaczeń technicznych z Polski. Gwarantujemy najwyższa jakość usług.Oferujemy usługi tłumacza technicznego niezależnie od języka. Tłumaczymy na wszystkie języki świata. 

Tłumaczenia techniczne Warszawa

Tłumaczenia techniczne Warszawa – Biuro Tłumaczeń Legwan oferuje usługę tłumaczeń technicznych dla klientów z Warszawy i okolic, ale obsługujemy także klientów z innych części Polski. Nasze tłumaczenia z zakresu branży technicznej cechują się dokładnością i rzetelnością wykonania. Najczęściej tłumaczymy:

  • instrukcje obsługi,
  • karty charakterystyki,
  • instrukcje BHP,
  • opisy produktów,
  • dokumentację techniczną,
  • projekty techniczne,
  • opisy maszyn przeznaczonych do pracy w przemyśle lub w rolnictwie
  • i wiele innych.
Tłumaczenia techniczne - Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenia techniczne - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia techniczne angielski

Tłumaczenia techniczne z wykorzystaniem języka angielskiego to niemal nasza codzienność. Zapewniamy kompleksową usługę wykonania tłumaczenia technicznego. Zajmujemy się tłumaczeniami technicznymi w wersji ustnej oraz pisemne, a także wykonujemy takie przekłady w formie tłumaczeń przysięgłych.

Tłumaczenia techniczne rosyjski

W języku rosyjskim powstało wiele pism i książek naukowych. Zajmujemy się ich rzetelnym tłumaczeniem. Oferujemy tłumaczenia techniczne z języka rosyjskiego, ale także przekładamy na język rosyjski. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz podmiotami gospodarczymi. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam plasować się na pozycji lidera w zakresie tłumaczeń technicznych z wykorzystaniem języka rosyjskiego. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Tłumaczenia techniczne - Biuro Tłumaczeń Legwan
Tłumaczenia techniczne - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia techniczne niemiecki

Ogromną popularnością cieszy się usługa tłumaczeń technicznych z języka niemieckiego. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami języka niemieckiego, którzy oprócz idealnej znajomości języka, posiadają także ogromna wiedzę techniczną. Oferujemy tłumaczenia techniczne np. instrukcji obsługi, opisów urządzeń. Wiele firm z rynku niemieckiego potrzebuje tłumaczeń dokumentacji swoich produktów na język polski. Nasze biuro tłumaczeń Legwan podejmuje się stałej współpracy z producentami z Niemiec w zakresie tłumaczeń technicznych z wykorzystaniem języka niemieckiego. Zapraszamy.

Tłumaczenia techniczne hiszpański

Tłumaczenia techniczne zazwyczaj naszpikowane są specjalistycznym słownictwem z branży inżynieryjnej, teleinformatycznej, czy przemysłowej. Nasi tłumacze wykonają dla Państwa dokładne i rzeczowe tłumaczenia techniczne z wykorzystaniem języka hiszpańskiego. Tłumaczymy w sposób ustny oraz pisemny z hiszpańskiego oraz na język hiszpański. Przekłady o tematyce technicznej nie stanowią dla naszych tłumaczy problemu. Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy pełną ofertę oraz ustalimy zakres zlecenia.

Tłumaczenia techniczne - Biuro Tłumaczeń Legwan

Tłumaczenia techniczne cennik

Koszt wykonania tłumaczenia technicznego kalkulujemy indywidualnie, na zapytanie. W celu uzyskania pełnej oferty zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym biurem w Łodzi. W zależności od ilości stron lub czasu przeznaczonego na tłumaczenie techniczne, języka z jakiego i na jaki tłumaczenie będzie się odbywało oraz termin wykonania, cena za tę usługę może się różnić. 

Tłumaczenia techniczne z Biurem Tłumaczeń Legwan

Każdy rodzaj tłumaczenia

Oferujemy wysokiej klasy tłumaczenia techniczne z wykorzystaniem każdego języka. Tłumaczymy w sposób ustny, pisemny. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe.

Wysoko wyspecjalizowani tłumacze

Nasi tłumacze to wysokiej klasy specjaliści z zakresu inżynierii, elektroniki i innych gałęzi technicznych. 

Krótki czas realizacji

Oferujemy ekspresową wycenę i szybki czas realizacji zleceń. Z nami wykonasz tłumaczenie techniczne szybko i sprawnie.