Biuro tłumaczeń Legwan z Łodzi oferuje tłumaczenia z użyciem języka niemieckiego na terenie centralnej Polski. 

Naszą flagową usługą jest kompleksowa obsługa różnego rodzaju konferencji i szkoleń. Posiadamy profesjonalny niezbędny sprzęt oraz szeroki wachlarz usług tłumaczeń ustnych oraz pisemnych. W ofercie naszego biura tłumaczeń znajda Państwo tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe zarówno niemiecko – polskie, jak i polsko – niemieckie, wszelkich spotkań oraz dokumentów. Zajmujemy się ponadto tłumaczeniami z użyciem języka niemieckiego i innych niż polski języków.

Jako Biuro tłumaczeń Legwan posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Język niemiecki

Szacuje się, że językiem niemieckim porozumiewa się ok. 128 milionów ludzi na całym świecie. Jest to język urzędowy w Niemczech, ale także w Austrii, Belgii, Liechtensteinie, Luksemburgu i w Szwajcarii. Do niedawna stanowił także język urzędowy  w Namibii. Język niemiecki posiada szereg dialektów, przez co słowa tak samo pisane mocno różnią się wymową w różnych regionach. Nierzadko może to sprawiać trudności w tłumaczeniu. Nasi tłumacze posiadają niezbędne doświadczenie zarówno w tworzeniu tłumaczeń pisemnych, jak i ustnych. Współpracujemy z najlepszymi w branży, oferując rzetelne usługi. 

Język niemiecki w Polsce jest popularnym językiem. Wielu inwestorów zza naszej zachodniej granicy posiada firmy w naszym kraju. Niezbędne w takich wypadkach okazują się usługi profesjonalnych tłumaczeń w pełnym zakresie, jakie oferuje biuro tłumaczeń LEGWAN.

Język niemiecki - tłumaczenia

Tłumaczenia z języka niemieckiego oraz na język niemiecki

Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń z użyciem języka niemieckiego w Łodzi i okolicach. Wykonujemy tłumaczenia pisemne przysięgłe i zwykłe, proste oraz specjalistyczne. Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów także biznesowych – wszelkich umów, raportów, norm. Nasza pracę wyróżnia szybkość i rzetelność usług. Kierujemy się zasadą poufności – tłumaczymy nawet dokumenty niejawne.

Jesteśmy ekspertami w obsłudze konferencji, eventów, spotkań, szkoleń z użyciem języka niemieckiego w Łodzi. Zajmujemy się każdym rodzajem tłumaczeń ustnych, w tym symultanicznych, konsekutywnych oraz szeptanych. Zapewniamy kompletny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych wraz z nagłośnieniem i obsługą techniczną, w tym specjalne pomieszczenia dla tłumaczy oraz infoporty.

Nasza ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Język niemiecki, nawet branżowy, wyspecjalizowany – nie stanowi dla nas żadnego problemu. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi tłumaczami.

Tłumaczenia - język niemiecki - cena

Ponieważ nasze usługi różnić się mogą wymaganym zakresem, czasem trwania oraz rodzajem, każdą z nich wyceniamy indywidualnie. W celu zapoznania się z naszym cennikiem, prosimy o kontakt bezpośredni z Biurem Tłumaczeń LEGWAN z Łodzi.

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy tłumaczenia różnego rodzaju: symultaniczne, konsekutywne, pisemne zwykłe i przysięgłe, zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych na wszystkie języki świata.

Obsługa konferencji

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy eventów. 

Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy

Nasze tłumaczenia są wykonywane na najwyższym poziomie.

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach, także w języku niemieckim.