Biuro tłumaczeń Legwan z Łodzi oferuje tłumaczenia z użyciem języka hiszpańskiego na terenie centralnej Polski. Działamy w całej Polsce, ale głównie między Łodzią i Warszawą.

Jako eksperci w obsłudze konferencji, oferujemy szeroki wachlarz usług tłumaczeń ustnych oraz pisemnych. Posiadamy profesjonalny niezbędny sprzęt. Oferujemy tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe zarówno hiszpańsko – polskie, jak i polsko – hiszpańskie wszelkich spotkań oraz dokumentów.

Współpracujemy z wieloma wyspecjalizowanymi tłumaczami z Łodzi, ale nie tylko. Naszych tłumaczy dobieramy do specyfiki oraz tematyki wykonywanej usługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Język hiszpański

Język hiszpański to drugi język na Ziemi pod względem liczby ludności, która się nim posługuje. Mówi w nim ponad 1,5 miliarda ludzi aż na siedmiu kontynentach.

Język hiszpański jest jednym z języków urzędowych w najważniejszych światowych organizacjach – WHO, ONZ, Unia Europejska i innych.

Jest językiem ekspansywnym, tzn. populacja ludzi, mówiących w tym języku nadal się rozwija i przemieszcza (Ameryka Północna). Największy wpływ na rozprzestrzenianie się tego języka miały wyprawy odkrywców do Ameryki Południowej i Afryki w XV w. (Krzysztof Kolumb).

Język hiszpański - tłumaczenia

Tłumaczenia z języka hiszpańskiego oraz na język hiszpański

Biuro tłumaczeń Legwan oferuje tłumaczenia ustne (symultaniczne, konsekutywne, szeptane) oraz pisemne (przysięgłe i nieprzysięgłe, proste oraz specjalistyczne) z wykorzystaniem języka hiszpańskiego w Łodzi. Wykonujemy tłumaczenia polsko – hiszpańskie, hiszpańsko – polskie oraz przekłady z języka hiszpańskiego na każdy inny język i odwrotnie. Współpracujemy z ponad 1000 wyspecjalizowanych tłumaczy z całej Polski. Nasze tłumaczenia wykonujemy niezależnie od branży. Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów: prostych oraz złożonych, biznesowych, a nawet niejawnych. Zachowanie poufności w naszej pracy to nasza nadrzędna wartość.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz urzędów i innych instytucji. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie tłumaczeń szkoleń i konferencji. Jesteśmy wyposażeni w najlepszej jakości sprzęt, a nawet specjalne komory dla naszych tłumaczy. Tłumaczymy na wszystkie języki świata. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. 

Tłumaczenia - język hiszpański - cena

Ponieważ za każdym razem zakres naszej usługi różni się od siebie, wyceniamy je indywidualnie. U nas wycenę otrzymacie Państwo ekspresowo. Aby uzyskać cenę za usługę tłumaczenia z użyciem języka hiszpańskiego w Łodzi lub w każdym innym mieście, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat naszej pracy. 

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy tłumaczenia różnego rodzaju: symultaniczne, konsekutywne, pisemne zwykłe i przysięgłe, zarówno dla firm, instytucji,jak i osób prywatnych na wszystkie języki świata.

Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy

Nasze tłumaczenia wykonujemy na najwyższym poziomie rzetelnie, sprawnie i dokładnie.

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach, także w języku hiszpańskim. Wiemy jak istotny dla Państwa jest czas i szybka obsługa.

Obsługa konferencji, spotkań

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy innych eventów.