Oferujemy tłumaczenia ustne oraz pisemne z wykorzystaniem języka francuskiego w Łodzi. Biuro tłumaczeń LEGWAN swoja siedzibę posiada w Łodzi, ale działamy na terenie całego kraju.

Specjalizujemy się w obsłudze wszelkich konferencji. Oferujemy kompleksowe usługi związane z przeprowadzeniem tłumaczeń z użyciem języka francuskiego. Prowadzimy tłumaczenia ustne: konsekutywne, symultaniczne oraz szeptane. Zajmujemy się także tłumaczeniami pisemnymi zarówno w formie przysięgłej, jak i nieprzysięgłej. 

Bazujemy na współpracy  z wieloma wyspecjalizowanymi tłumaczami z Łodzi i nie tylko. Tłumaczymy nie tylko z oraz na język francuski, ale także na wszystkie inne języki świata. 

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Język francuski

Językiem francuskim jako językiem ojczystym posługuje się około 80 milionów ludzi na świecie – głownie we Francji, ale także w Belgii, Szwajcarii, kilku prowincjach Kanady, w krajach afrykańskich oraz azjatyckich, które niegdyś były francuskimi koloniami. Język francuski wywodzi się z łaciny i był niezwykle popularny wśród arystokracji w XVIII w.

Obecnie językiem francuskim posługuje się na świecie ok. 300 milionów ludzi. Jest on jednym z oficjalnych języków np. NATO, czy FIFA. Do początków XXI w. był drugim po języku angielskim najczęściej studiowanym i nauczanym językiem obcym. Obecnie został wyparty przez język hiszpański i jest trzecim językiem na świecie pod względem popularności nauczania oraz w komunikacji międzynarodowej.

Tłumaczenia - język francuski

Tłumaczenia z języka francuskiego oraz na język francuski w Łodzi

Biuro tłumaczeń Legwan posiada w swojej ofercie usługi tłumaczeń ustnych (symultanicznych, konsekutywnych, szeptanych) oraz pisemnych (przysięgłych i zwykłych, prostych oraz specjalistycznych) z wykorzystaniem języka francuskiego w Łodzi. Wykonujemy przekłady polsko – francuskie, francusko – polskie oraz przekłady z i na język francuski z i na każdy inny język.

Współpracujemy z ponad 1000 wyspecjalizowanych tłumaczy z całej Polski. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty oficjalne i biznesowe: umowy, akty, także niejawne dokumenty ze szczególnym uwzględnieniem zasady poufności. Nasze przekłady oferujemy dla każdej branży. Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż. 

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych, a także do urzędów i innych instytucji. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie tłumaczeń szkoleń i konferencji. Bazujemy na profesjonalnym sprzęcie. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy do nagłośnienia eventów, szkoleń, konferencji, także specjalistyczne pomieszczenia dla tłumaczy symultanicznych. możemy tłumaczyć jednocześnie na kilka języków w ramach jednej konferencji. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne świadczenie naszych usług.

Tłumaczenia - język francuski - cena

W celu uzyskania oferty naszego biura tłumaczeń dotyczącej usług w zakresie przekładów z użyciem języka francuskiego w Łodzi zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat naszej pracy. To, co nas wyróżnia, to ekspresowa wycena.

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wybierając Biuro Tłumaczeń LEGWAN zyskują Państwo:

  • wszystkie usługi związane z tłumaczeniem w jednym miejscu – oferujemy przekłady różnego rodzaju zarówno ustne, jak i pisemne, przysięgłe i zwykłe. Tłumaczymy na wszystkie języki świata!
  • doświadczony zespół tłumaczy z szerokimi specjalizacjami. Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy z całej Polski. Nasze tłumaczenia wykonujemy rzetelnie i dokładnie.
  • krótki czas realizacji zleceń – wykonujemy tłumaczenia w trybie ekspresowym, także w języku francuskim.
  • kompleksowa obsługa wszelkich eventów, konferencji, spotkań, szkoleń, kongresów, prezentacji, prelekcji – oferujemy wszystkie niezbędne elementy, aby profesjonalnie obsłużyć eventy w zakresie przekładu z oraz na jakikolwiek język świata, także na język francuski.