Biuro tłumaczeń Legwan oferuje usługę tłumaczeń ustnych na terenie Katowic oraz całej aglomeracji śląskiej. Zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem rozmów, prelekcji oraz dokumentów. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami wielu języków specjalizującymi się w wielu różnorodnych branżach. Zależnie od specyfiki zleceń Klientów z Katowic, do ich obsługi możemy kierować tłumaczy przysięgłych i nieprzysięgłych wyspecjalizowanych w danej branży. Cechuje nas doświadczenie oraz profesjonalizm w działaniu. W naszej pracy używamy sprzętu najwyższej klasy. Posiadamy własne kabiny dla tłumaczy symultanicznych. Oferujemy kompleksową obsługę tłumaczeniową i nagłośnieniową. 

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje z Katowic zainteresowane tłumaczeniami ustnymi  Skontaktuj się z nami!.

Biuro Tłumaczeń w Katowicach

Tłumaczenia ustne Katowice

W naszej ofercie posiadamy szereg usług dotyczących tłumaczeń ustnych. Wykonujemy je na terenie Katowic oraz całego Śląska, współpracując ze sprawdzonymi i doświadczonymi tłumaczami. Oferujemy najwyższej klasy profesjonalne tłumaczenia ustne różnego typu: konsekutywne, symultaniczne,  szeptane. Tłumaczymy na wszystkie języki świata. W praktyce wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt cyfrowy – konferencyjny BOSCH Integrus. Spełnia on wszystkie wymogi Unii Europejskiej odnośnie jakości. Biuro tłumaczeń Legwan jest zaopatrzone w certyfikowane kabiny do tłumaczeń symultanicznych z normą ISO 4043.

Tłumaczenia pisemne Katowice

Oferta Biura tłumaczeń Legwan składa się także z różnego rodzaju tłumaczeń pisemnych. Zajmujemy się tłumaczeniami tekstów zwykłych oraz specjalistycznych. Oferujemy także tłumaczenia przysięgłe. Nasze biuro gwarantuje krótki czas realizacji zleceń. Wykonujemy ponadto tłumaczenia ekspresowe. Cechą naszej pracy jest rzetelność, dlatego też zachowujemy oryginalny układ tekstów oraz stosujemy zasadę poufności. Dla naszych stałych klientów z regionu Śląska i z samych Katowic posiadamy atrakcyjne warunki współpracy. Tłumaczymy przeróżne dokumenty od instrukcji obsługi, umowy, katalogi po certyfikaty, dokumentację przetargową, normy etc.

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne w Katowicach – jeśli potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego, konsekutywnego, pisemnego zwykłego, czy przysięgłego – skontaktuj się z nami! Pracujemy zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych. Przekładamy na wszystkie języki świata!

Obsługa konferencji

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń w Katowicach: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy eventów innego rodzaju. 

Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy na terenie Katowic i całego Śląska

Świadczymy najwyższy poziom usług. Współpracujemy z najwyższej klasy Tłumaczami rożnych języków.

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich językach. Wiemy jak istotny dla Państwa jest czas i szybka obsługa.

Tłumaczenia ustne Katowice cennik

Nasze biuro tłumaczeń Legwan każdy koszt zapytania na terenie Katowic wycenia indywidualnie. Na całkowity koszt naszej usługi składa się kilka czynników. Nie bez znaczenia jest tutaj rodzaj wykonywanego tłumaczenia, ilość znaków w dokumencie, język, w jakim tłumaczymy oraz tryb i forma tłumaczenia. Jako profesjonalne biuro tłumaczeń zapewniamy obsługę językową spotkań biznesowych, aktów notarialnych, konferencji, delegacji biznesowych i targów na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami!