Legwan
Tłumaczenia Poznań

Tłumaczenia symultaniczne - profesjonalne zaplecze techniczne.

Tłumaczymy we wszystkich językach świata.

Jesteśmy obecni w całej Polsce.

Legwan
Tłumaczenia Poznań

Tłumaczenia symultaniczne - posiadamy pełne zaplecze techniczne.

Jesteśmy obecni w całej Polsce

Tłumaczymy we wszystkich językach świata.

Biuro tłumaczeń Poznań - tłumaczenia ustne i pisemne

Oferujemy tłumaczenia konsekutywne, szeptane oraz pisemne - zwykłe i przysięgłe.

Biuro tłumaczeń Legwan oferuje w Poznaniu szeroki zakres usług. Specjalizujemy się w wielu branżach. To, co nas wyróżnia, to możliwość realizacji wszystkich usług tłumaczeniowych w jednym miejscu. Mamy możliwość realizacji tłumaczeń w każdym języku świata dzięki współpracy z profesjonalnymi tłumaczami z całej Polski. Posiadamy profesjonalny sprzęt techniczny, dzięki któremu świadczone przez nas usługi utrzymują się na najwyższym poziomie. Tłumaczymy zarówno dla podmiotów gospodarczych, firm, instytucji publicznych i niepublicznych, jak również dla klientów indywidualnych.

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia: symultaniczne, konsekutywne i szeptane. Tłumacze, z którymi współpracujemy realizują wysokiej jakości tłumaczenia. Posiadają duże doświadczenie oraz odpowiednią wiedzę specjalistyczną z różnych branż. Działamy na terenie Poznania jak i na terenie całej Polski. Prowadzimy tłumaczenia podczas różnego rodzaju spotkań, szkoleń, konferencji, jak również podczas procesów w sądach, seminariów, sympozjów i innych.

obsługa konferencji

Tłumaczenia pisemne

Nasz zespół tłumaczy jest dobrze zorientowany w tłumaczeniach pisemnych: zwykłych, specjalistycznych oraz przysięgłych. Ważny jest aspekt, że cechuje nas rzetelność oraz poufność informacji realizowanych zadań. Nasze wysokie umiejętności zawodowe oraz profesjonalizm przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Znajomość wielu branż pozwala na sumienne podejście do pracy. Nawet zawiłe, skomplikowane zlecenia nie stanowią dla nas kłopotu. Jesteśmy w stanie, w stosunkowo krótkim czasie, wykonać tłumaczenia dokumentów, które posiadają kilkaset stron.

sdr

Obsługa konferencji

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze konferencji. Dzięki użyciu wysokiej jakości sprzętu, który spełnia wymogi unijne, nasze usługi są profesjonalnie wykonane. Nie ma mowy tutaj o zakłóceniach. Dbamy o to, aby wszystko było wyraźnie słyszane. Tłumacze z biura tłumaczeń Legwan mają długoletnie doświadczenie w zakresie różnych branż. Starannie dobieramy tłumacza do konkretnego zlecenia. Profesjonalne podejście do zadania jest czymś naturalnym dla naszego zespołu.

Biuro tłumaczeń Legwan Poznań - o nas

Świadczymy usługi z tłumaczeń ustnych i pisemnych zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji. Zapewniamy tłumaczenie w każdym języku świata dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami. Wysoka jakość tłumaczeń symultanicznych oraz konsekutywnych możliwa jest, dzięki stosowaniu przez nas nowoczesnego sprzętu najlepszej klasy.

Zapraszamy do kontaktu.

Tłumaczymy w każdym języku

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Wyceniamy usługi błyskawicznie

Pracujemy sprzęcie wysokiej jakości

Tłumaczymy w każdym języku

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Wyceniamy usługi błyskawicznie

Pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości

Biuro tłumaczeń Legwan Poznań - realizacje

Tłumaczenia Poznań - cennik

Nasze długoletnie doświadczenie na rynku tłumaczeń w Poznaniu pokazało nam, że wycena usługi tłumaczeniowej zależna jest od kilku czynników, m.in. od:

  • rodzaju tłumaczenia,
  • języka,
  • ilości znaków,
  • trybu tłumaczenia,
  • czasu trwania usługi i innych.

Każda wycena uzależniona jest od powyższych elementów. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam również w precyzyjny sposób przedstawić ofertę ze wszystkimi szczegółami. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą – odpowiemy na każde Państwa pytania. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, wyjaśnimy zakres usługi i wycenimy ją dla Państwa.