Tłumaczenia ustne na terenie  miasta Poznań to jedna z naszych flagowych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeń. Możesz nam zaufać. Profesjonalnie zajmiemy się przetłumaczeniem tego, co chcesz powiedzieć. W Poznaniu działamy od wielu lat. Pracujemy z wyselekcjonowanymi tłumaczami o bogatym doświadczeniu. Dobieramy obsługę eventu pod kątem tematyki, branży. Obsługujemy wiele konferencji i mniejszych spotkań. Tłumaczymy na wszystkie języki: od najpopularniejszych – angielski i niemiecki, przez rzadziej używane – np. francuski, włoski, niderlandzki, na tych bardziej egzotycznych, np. chiński kończąc. Posiadamy niezbędną aparaturę symultaniczną – własne kabiny dla tłumaczy, infoporty. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje z Poznania. Oferujemy profesjonalne podejście i kompleksowa obsługę w zakresie tłumaczeń ustnych. Skontaktuj się z nami!

Poznań Biuro Tłumaczeń

Tłumaczenia ustne Poznań

Nasze biuro oferuje szereg usług dotyczących tłumaczeń ustnych. Działamy w Poznaniu, współpracując ze sprawdzonymi i doświadczonymi tłumaczami. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń, bez względu na tematykę tłumaczenia jak i jego język. Asortyment naszych usług obejmuje tłumaczenia ustne różnego typu: konsekutywne, symultaniczne, czy szeptane. Tłumaczymy na wszystkie języki świata. W praktyce wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt cyfrowy – konferencyjny BOSCH Integrus. Spełnia on wszystkie wymogi Unii Europejskiej odnośnie jakości. Biuro tłumaczeń Legwan jest zaopatrzone w certyfikowane kabiny do tłumaczeń symultanicznych z normą ISO 4043.

Tłumaczenia pisemne Poznań

W naszej ofercie w Poznaniu znajdują się także tłumaczenia pisemne. Zajmujemy się tłumaczeniami tekstów zwykłych, jak i specjalistycznych, a także tłumaczeniami przysięgłymi. Zachowujemy oryginalny układ tekstów.  Biuro Legwan gwarantuje krótki czas realizacji zleceń. Wykonujemy tłumaczenia pisemne w trybie ekspresowym. Zasada poufności tłumaczonych tekstów jest dla nas nadrzędna – można nam zaufać. Dla stałych klientów posiadamy atrakcyjne warunki współpracy. Wyróżnia nas ekspresowy czas wyceny. Tłumaczymy instrukcje obsługi, umowy, katalogi, certyfikaty, dokumentację przetargową, normy etc.

Rodzaje tłumaczeń ustnych

obsługa konferencji

Tłumaczenia symultaniczne

To specyficzny rodzaj tłumaczeń ustnych. Profesjonalni tłumacze przebywają w dźwiękoszczelnej kabinie i wymieniając się co jakiś czas dokonują tłumaczenia wypowiedzi na bieżąco. Stosujemy ten typ tłumaczeń głównie podczas międzynarodowych konferencji, kongresów i seminariów, czyli tam, gdzie konieczne jest tłumaczenie bez żadnych opóźnień. Główna zaletą tego rodzaju tłumaczeń jest oszczędność czasu i klarowność przekazu. Tłumaczenia symultaniczne mogą być wykonywane jednocześnie na kilka języków.

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia konsekutywne polegają na tym, że tłumacz przekłada krótkie, jedno lub kilku zdaniowe fragmenty wypowiedzi prelegenta bezpośrednio po ich wygłoszeniu. Na ten typ tłumaczeń najczęściej decydują się Klienci podczas negocjacji, spotkań (także wizyt rządowych), rozmów handlowych, ślubów. Tłumaczenia tego typu są dobrym rozwiązaniem w przypadku mniejszych i krótkich wydarzeń.

Tłumaczenia szeptane

Tłumaczenie szeptane, tzw. “szeptanka” stanowi odmianę tłumaczenia symultanicznego. Jest ono wykonywane maksymalnie dla 1-2 osób. Tłumacz szepcze (tłumaczy) tekst do ucha osobie potrzebującej tłumaczenia.

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy tłumaczenia na terenie Poznania: symultaniczne, konsekutywne, pisemne zwykłe i przysięgłe.  Zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych na wszystkie języki świata.

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach. Wiemy jak istotny dla Państwa jest czas i szybka obsługa.

Obsługa konferencji

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy eventów. Służymy wsparciem jeśli ktoś szuka biura tłumaczeń w centrum Poznania. 

Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy na terenie Poznania

Dlatego nasze tłumaczenia są wykonane na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia ustne Poznań cennik

W celu wyceny usługi Biura Tłumaczeń Legwan w Poznaniu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Wyceniamy nasze usługi indywidualnie, ponieważ na całkowity koszt bowiem składa się kilka czynników, m.in. rodzaj wykonywanego tłumaczenia, ilość znaków, język w jakim tłumaczymy oraz tryb i forma tłumaczenia. My ze swojej strony w ramach naszych usług zapewniamy obsługę językową spotkań biznesowych, aktów notarialnych, konferencji, delegacji biznesowych i targów na najwyższym poziomie. W zależności od rodzaju zlecenia, do jego obsługi możemy skierować tłumaczy przysięgłych, nieprzysięgłych wyspecjalizowanych w danej branży.