Legwan
biuro tłumaczeń Warszawa

Posiadamy specjalistyczne zaplecze techniczne do tłumaczeń symultanicznych

Tłumaczymy na każdy język świata.Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy - specjalistów.

Działamy w Warszawie oraz w innych miastach Polski

Legwan
biuro tłumaczeń Warszawa

Posiadamy specjalistyczne zaplecze techniczne do tłumaczeń symultanicznych

Tłumaczymy na każdy język świata.Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy - specjalistów.

Działamy w Warszawie oraz w innych miastach Polski

Usługi tłumaczeniowe w Warszawie - w jednym miejscu

Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe w Warszawie. Wykonujemy tlumaczenia ustne i pisemne, zwykłe oraz przysięgłe.

Dzięki specjalistycznemu zapleczu technicznemu możemy wykonywać naszą pracę na wysokim poziomie. Posiadamy profesjonalne narzędzia pracy – mikroporty i inne części nagłośnienia, które pozwalają nam na świadczenie usług tłumaczeń symultanicznych nawet w kilku językach jednocześnie. Nasze tłumaczenia odznaczają się wysoką jakością, są rzetelne i profesjonalne. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w Warszawie i nie tylko. Oferujemy usługi tłumaczeniowe warszawskim podmiotom gospodarczym, instytucjom publicznym i niepublicznym oraz klientom indywidualnym.

Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia ustne: symultaniczne, konsekutywne oraz szeptane. Nasi tłumacze posiadają odpowiednie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę z zakresu wielu branż. Działamy na terenie Warszawy, ale także w całej Polsce oraz za granicą – wszędzie tam, gdzie nasi Klienci potrzebują skorzystać z usługi tłumaczeń ustnych. Działamy podczas różnego rodzaju konferencji, spotkań, szkoleń, procesów w sądach, seminariów, sympozjów i innych wydarzeń.

Wykonujemy profesjonale tłumaczenia pisemne: tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. Cechuje nas poufność informacji oraz rzetelność wykonywanych zleceń. Ogromne doświadczenie pozwala nam na fachowe podejście do powierzonych nam tłumaczeń. Współpracujemy z wieloma fachowcami z różnych branż w Polsce. Podejmujemy się także skomplikowanych zleceń obejmujących nawet do kilkuset stron miesięcznie. 

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze konferencji. Pracujemy z własnym sprzętem wysokiej jakości. Nasza baza sprzętowa spełnia wysokie wymagania unijne dotyczące jakości. Technicy z biura tłumaczeń Legwan posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Obsługujemy duże imprezy oraz wydarzenia o charakterze międzynarodowym i ogólnopolskim. 

Biuro tłumaczeń Legwan - poznaj nas bliżej

Oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne dla firm, instytucji i osób prywatnych na wszystkie języki świata. Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy innych imprez, także o charakterze formalnym. Odpowiedni ludzie, doświadczenie i kontakty w branży, a także sprzęt wysokiej klasy, pozwalają nam wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu.

Każdy język

Duża baza tłumaczy

Wiele lat doświadczenia

Ekspresowa wycena

Specjalistyczny sprzęt

Każdy język

Duża baza tłumaczy

Wiele lat doświadczenia

Ekspresowa wycena

Specjalistyczny sprzęt

Nasze realizacje - Biuro tłumaczeń Legwan

Biuro tłumaczeń Warszawa - nasz cennik

Wiele lat doświadczenia na rynku tłumaczeń w Warszawie pokazało nam, że wycena usługi tłumaczeniowej zależna jest od wielu czynników, m.in. od:

  • ilości znaków,
  • rodzaju tłumaczenia,
  • czasu trwania usługi,
  • trybu tłumaczenia.

Z tego powodu każdą naszą usługę wyceniamy w sposób indywidualny. Gwarantujemy obsługę językową spotkań biznesowych, aktów notarialnych, konferencji, delegacji biznesowych i targów. W zależności od rodzaju zlecenia, do jego obsługi możemy skierować tłumaczy przysięgłych, nieprzysięgłych wyspecjalizowanych w danej branży. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – odpowiemy na wszelkie pytania.