Obsługa konferencji Warszawa – oferujemy profesjonalną obsługę wydarzeń, takich jak konferencje, szkolenia, prezentacje. Swoje usługi realizujemy na terenie Warszawy oraz w całym województwie mazowieckim wraz z zapewnieniem zaopatrzenia wydarzeń w bardzo dobrej jakości sprzęt techniczny.

obsługa konferencji

Obsługa konferencji Warszawa - sprzęt

Przykładamy szczególną wagę do tego, aby nasze realizacje były profesjonalne od strony językowej, ale również od strony technicznej. Mamy możliwość przeprowadzenia tłumaczeń symultanicznych z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu cenionych marek. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że tłumaczenie danego wydarzenia odbędzie się profesjonalnie i na wysokim poziomie, jeżeli chodzi o jakość techniczną.

obsługa konferencji
obsługa konferencji

Nagłośnienie sali konferencyjnej w przypadku realizacji usługi tłumaczeniowej jest niezwykle istotnym elementem. Sprzęt, z którego korzystamy, jest starannie dobrany do wymagań i potrzeb. Pracujemy na takich markach jak m.in. BOSCH Integrus. Dzięki temu wszelkie wymagania, co do jakości, utrzymywane są na najwyższym poziomie. Posiadamy szeroki asortyment sprzętu, który spełnia normy jakości ISO 4043. Do tłumaczeń symultanicznych wykorzystujemy certyfikowane kabiny zapewniające doskonałą izolację akustyczną, która eliminuje wszelkie niepożądane dźwięki. 

Konferencje Warszawa - obsługa techniczna

Do dyspozycji mamy miksery dźwięku, mikrofony bezprzewodowe oraz przewodowe, głośniki konferencyjne i wiele innych. Jest to istotny element, aby wszyscy mogli wyraźnie słyszeć i rozumieć słowa tłumacza. 

obsluga konferencji
obsluga konferencji

Obsługa techniczna konferencji Warszawa - infoporty

Niezbędnym elementem w tłumaczeniach symultanicznych są infoporty (TourGuide). Dzięki temu, że są przenośne, umożliwia to nam swobodne poruszanie się i możliwość samodzielnego zwiedzania np. podczas wycieczek z przewodnikiem. 

Niekiedy wykorzystuje się je zamiennie z systemem kabinowym lub z tłumaczeniami szeptanymi. Wszystko w zależności od miejsca oraz preferencji. Dzięki infoportom mamy możliwość prowadzenia tłumaczeń dla kilku osób z wykorzystaniem kilku kanałów jednocześnie.

Obsługa konferencji Warszawa - tłumacze i technicy

Sprzęt sprzętem, ale najważniejsi są ludzie! 

Nasi Technicy posiadają wieloletnie doświadczenie, a Tłumacze to najlepsi specjaliści w swojej branży.

Nie musisz się o nic martwić – to my dobierzemy sprzęt tak, aby spełnił Twoje wymagania!

Dlaczego my?

Wszystkie języki świata

translation, education and people concept - happy asian woman in glasses or student over greeting words in different foreign languages

Ponad 1000 tłumaczy

doświadczenie-w-branzy

Doświadczenie w branży

blyskawiczna-wycena

Błyskawiczna wycena

Zapytaj o obsługę konferencji w Warszawie