Tłumaczenia z użyciem języka chińskiego w Łodzi? Tylko biuro tłumaczeń Legwan! W ofercie biura tłumaczeń LEGWAN posiadamy pełen zakres tłumaczeń zarówno ustnych, jak i pisemnych z użyciem języka chińskiego. Świadczymy usługi tłumaczeń ustnych takie jak: tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne oraz szeptane. Wykonujemy ponadto tłumaczenia pisemne przysięgłe i nieprzysięgłe, proste oraz specjalistyczne.

Oferujemy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju spotkań, eventów, warsztatów, podczas których niezbędne jest tłumaczenie z lub na język chiński.

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Język chiński

Język chiński posiada wiele różnych dialektów różniących się między sobą wymową. W różnych regionach kraju używanych jest do dziś kilkanaście odmian języka. Językowo Chiny podzielone są na dwie grupy: 

  • grupę języków północnych, m.in. z językiem mandaryńskim, którym wg szacunków porozumiewa się ok. 70% populacji Chińczyków
  • grupę języków południowych, m.in. język kantoński.

Wielość dialektów może sprawiać problemy w komunikacji nawet w obrębie jednego kraju. Urzędowym językiem w Chinach jest język mandaryński. Jest to jeden z czterech oficjalnych języków Organizacji Narodów Zjednoczonych. W języku tym mówi się także na Tajwanie oraz w Singapurze.

 

Tłumaczenia - język chiński w Łodzi

Nasze biuro tłumaczeń z Łodzi wykonuje profesjonalne i kompleksowe usługi związane z przekładem z oraz na język chiński. Starannie dobieramy tłumaczy, z którymi współpracujemy tak, aby spełnić najwyższe oczekiwania stawiane nam przez naszych klientów. Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi zarówno ustnymi, jak i pisemnymi. Tłumaczymy szybko i dokładnie. Posiadamy doświadczenie w branży. Kierujemy nasze usługi do klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracujemy z wieloma tłumaczami wyspecjalizowanymi w różnych branżach. 

Łódź jako miasto, które prężnie się rozwija i pozyskuje nowych inwestorów jest świetnym przykładem na to, że kontakt z językiem chińskim może być przydatny. Prowadzimy tłumaczenia ustne podczas rozmów biznesowych i urzędowych. Mamy ogromne doświadczenie w obsłudze konferencji nawet w kilku językach jednocześnie. Tłumaczymy także dokumenty i umowy, także te niejawne. Dyskrecja i poufność to nasze nadrzędne wartości.

Tłumaczenia - język chiński - cena

Biuro tłumaczeń Legwan wykonuje różnego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne – zarówno teksty zwykłe jak i specjalistyczne oraz przysięgłe z użyciem języka chińskiego na terenie Łodzi. Wyróżnia nas ekspresowa wycena. Aby otrzymać ofertę prowadzonych przez nasze biuro usług, zapraszamy do kontaktu.

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy różnego rodzaju tłumaczenia ustne: symultaniczne, konsekutywne oraz pisemne zwykłe i przysięgłe, zarówno dla firm, instytucji,jak i osób prywatnych na wszystkie języki świata

Posiadamy doświadczony zespół profesjonalnych tłumaczy

Nasze tłumaczenia są wykonywane na najwyższym poziomie. Cechuje nas rzetelność i dokładność wykonania usług.

Obsługa konferencji

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń – konferencji, warsztatów, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy innych eventów

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach, także w języku chińskim (mandaryńskim)