Legwan
biuro tłumaczeń Kraków

Tłumaczenia symultaniczne - wraz z zapleczem technicznym.

Tłumaczymy na wszystkie języki świata.

Działamy na terenie całej Polski.

Legwan
biuro tłumaczeń Kraków

Tłumaczenia symultaniczne wraz z zapleczem technciznym.

Działamy na tereniecałej Polski

Tłumaczymy na wszystkie języki świata.

Biuro tłumaczeń Kraków - tłumaczenia ustne i pisemne

Oferujemy tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne oraz pisemne - przysięgłe i zwykłe.

Jeżeli zależy Państwu na realizacji usług w jednym miejscu, to u nas możliwe. Biuro tłumaczeń Legwan w Krakowie świadczy usługi zarówno w zakresie tłumaczeń ustnych, jak i pisemnych. Specjalizujemy się również w tłumaczeniach przysięgłych i zwykłych. 

Tematyka naszych tłumaczeń jest różnorodna, zależnie od obsługiwanej branży. Współpracujemy z ponad 1000 kompetentnych tłumaczy. Również język tłumaczenia nie stanowi dla nas bariery, ponieważ tłumaczymy na każdy język świata. 

Zakres usług, w których się specjalizujemy, jest szeroki – konferencje, eventy, kongresy, szkolenia, spotkania. Korzystamy z dobrej jakości profesjonalnego sprzętu zarówno do tłumaczeń symultanicznych, jak również innych.

Tłumaczenia pisemne

Realizujemy zakres tłumaczeń pisemnych zarówno zwykłych, jak i przysięgłych oraz specjalistycznych. Tematyka tłumaczeń nie jest dla nas przeszkodą, ponieważ współpracujemy z szerokim gronem tłumaczy z całej Polski. Precyzyjnie realizujemy tłumaczenia nawet projektów zawierających kilkaset stron. 

 

obsługa konferencji

Tłumaczenia ustne

Świadczymy wielokierunkowy zakres tłumaczeń ustnych różnego typu:

  • konsekutywnych,
  • symultanicznych,
  • szeptanych.

Nasze biuro tłumaczeń Legwan w Krakowie zapewnia najwyższej jakości tłumaczenia w każdym języku świata. Nasza praca opiera się na współpracy z doświadczonymi tłumaczami, co przyczynia się do realizacji zadań bardzo profesjonalnie i sprawnie. Tłumaczymy zarówno konferencje, kongresy, spotkania biznesowe, sympozja, seminaria jak i prezentacje, szkolenia, negocjacje, procesy sądowe.

sdr

Obsługa konferencji

Biuro tłumaczeń Legwan z Krakowa realizuje ofertę tłumaczeń podczas różnego typu konferencji, kongresów, spotkań i innych eventów. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Dbamy o każdy szczegół, więc nawet sprzęt, który wykorzystujemy w naszej pracy jest sprawdzony, bardzo dobrych znanych marek. Ponadto spełnia on najwyższe wymagania Unii Europejskiej w zakresie jakości.

Tłumaczenia Kraków - o nas

Biuro tłumaczeń Legwan w Krakowie realizuje usługi tłumaczeń ustnych i pisemnych. Nasze usługi świadczymy dla instytucji, dużych i małych firm oraz dla osób prywatnych we wszystkich językach świata. Przykładamy dużą wagę do tego, aby obsługa zarówno językowa, jak i techniczna, wykonana była na najwyższym poziomie. To wszystko możliwe jest dzięki temu, że współpracujemy tylko ze sprawdzonym, profesjonalnym zespołem tłumaczy, którzy są specjalistami w różnych branżach. 

Zapraszamy do kontaktu.

Tłumaczenia w każdym języku świata

Współpraca z profesjonalnymi tłumaczami

Duże doświadczenie w wielu branżach

Ekspresowa wycena

Korzystanie z nowoczesnego sprzętu

Tłumaczenia w każdym języku świata

Współpraca z profesjonalnymi tłumaczami

Duże doświadczenie w wielu branżach

Ekspresowa wycena

Korzystanie z nowoczesnego sprzętu

Biuro tłumaczeń Legwan Kraków - realizacje

Tłumaczenia Kraków - ceny usług

Koszt tłumaczeń wykonywanych przez nasze biuro zależy od kilku elementów. Są to:

  • rodzaje tłumaczeń,
  • ilość znaków,
  • język,
  • tryb tłumaczenia,
  • czas trwania usługi i innych,

Wycena naszych usług zawsze wykonywana jest indywidualni. Przez różnorodny charakter tłumaczeń ustnych określenie uniwersalnego cennika naszych usług jest niemożliwe. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, wyjaśnimy zakres usługi i wycenimy ją dla Państwa.