Tłumaczenia ustne świadczone przez Biuro Tłumaczeń LEGWAN w Krakowie to jedna z usług z naszego portfolio. Naszym Klientom z Krakowa oferujemy usługi tłumaczeń ustnych oraz pisemnych. Pracujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami. Tłumaczymy na każdy język świata. W naszej ofercie posiadamy tłumaczenia ustne typu konsekutywnego, symultanicznego oraz szeptanego. Cechuje nas profesjonalne podejście, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. W naszej pracy wspiera nas specjalistyczne sprzęt nagłośnieniowy marki BOSCH Integrus, który spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej odnośnie jakości. Biuro tłumaczeń Legwan jest zaopatrzone w certyfikowane kabiny do tłumaczeń symultanicznych z normą ISO 4043. Posiadamy niezbędną aparaturę symultaniczną – własne kabiny dla tłumaczy, infoporty . Działamy  w branży tłumaczeń od wielu lat. 

Jeśli jesteś zainteresowany jedną z naszych usług – zapraszamy do kontaktu  z nami!

Biuro Tłumaczeń Kraków

Tłumaczenia ustne w Krakowie

W ofercie Biura Tłumaczeń LEGWAN z Krakowa znajdziecie Państwo szereg usług dotyczących tłumaczeń ustnych. Wykonujemy je na terenie Krakowa, współpracując ze sprawdzonymi i doświadczonymi tłumaczami. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń bez względu na tematykę tłumaczenia oraz język przekładu. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia ustne: konsekutywne, symultaniczne, tłumaczenia szeptane. Tłumaczymy na wszystkie języki świata. W praktyce wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt cyfrowy oraz własne kabiny do tłumaczeń symultanicznych.

Tłumaczenia pisemne w Krakowie

Oferujemy szereg tłumaczeń pisemnych: teksty zwykłe jak i specjalistyczne oraz przysięgłe.Gwarantujemy krótki czas realizacji zleceń, wykonujemy tłumaczenia pisemne w trybie ekspresowym. Zawsze zachowujemy oryginalny układ tekstów. W naszej pracy kierujemy się zasadą poufności tłumaczonych tekstów. Dla stałych klientów z Krakowa oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Wyróżnia nas ekspresowy czas wyceny. Tłumaczymy dokumenty różnego rodzaju, m.in.: instrukcje obsługi, umowy, katalogi, certyfikaty, dokumentację przetargową, normy etc.

Rodzaje tłumaczeń ustnych

Tłumaczenia konsekutywne

Polegają na tym, że tłumacz przekłada krótkie, jedno lub kilku zdaniowe fragmenty wypowiedzi prelegenta bezpośrednio po ich wygłoszeniu. Przeważnie tego typu tłumaczenie stosuje się podczas negocjacji, spotkań (także wizyty rządowe), rozmów handlowych, ślubów. Tłumaczenia tego typu są dobrym rozwiązaniem w przypadku mniejszych i krótkich wydarzeń.

obsługa konferencji

Tłumaczenia symultaniczne

W dźwiękoszczelnej kabinie przebywa 2 tłumaczy, którzy tłumaczą w czasie rzeczywistym zmieniając się co ok. 20-30 minut. Technikę tę stosuje się przede wszystkim w trakcie międzynarodowych konferencji, kongresów i seminariów, czyli tam, gdzie konieczne jest tłumaczenie bez żadnych opóźnień. Największą korzyścią związaną z tego rodzaju tłumaczeniem jest niewątpliwie oszczędność czasu. Tego typu tłumaczenia ustne mogą być wykonywane jednocześnie na kilka języków. Do każdego wydarzenia dobieramy odpowiednich tłumaczy, którzy specjalizują się w danej tematyce. Gwarantuje to rzetelny przekład a tym samym podnosi prestiż danego wydarzenia.

Tłumaczenia szeptane

Jest to również rodzaj tłumaczenia symultanicznego. Jest ono wykonywane maksymalnie dla 1-2 osób. Tłumacz szepcze (tłumaczy) tekst do ucha osobie potrzebującej tłumaczenia.

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy różnego rodzaju tłumaczenia na terenie Krakowa: symultaniczne, konsekutywne, pisemne zwykłe i przysięgłe.  Pracujemy dla firm, instytucji oraz dla osób prywatnych. Tłumaczymy na wszystkie języki świata.

Obsługa konferencji

Zapewniamy kompleksową: językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń, np.: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy eventów innego typu. Służymy wsparciem jeśli ktoś szuka biura tłumaczeń w centrum Krakowa. 

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Wiemy jak istotny dla Państwa jest czas i szybka obsługa, stąd Biuro tłumaczeń Legwan wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach. 

Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy na terenie WarszawyKrakowa

Nasze tłumaczenia są wykonane na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia ustne Kraków - cena

Ponieważ świadczymy szeroki zakres usług związanych z tłumaczeniami ustnymi oraz pisemnymi  w Krakowie, do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie. W celu wyceny usługi zapraszamy do bezpośredniego kontaktu  z nami. Na podstawie informacji dotyczącej naszej usługi typu: rodzaj, tryb, język oraz czas tłumaczenia lub ilość znaków do przełożenia, wykonamy ekspresową wycenę.

Nasze biuro tłumaczeń zapewnia kompleksową obsługę językową nie tylko spotkań biznesowych, czy konferencji, ale także aktów notarialnych, delegacji biznesowych i targów na najwyższym poziomie. W zależności od rodzaju zlecenia, do jego obsługi możemy skierować tłumaczy przysięgłych, nieprzysięgłych wyspecjalizowanych w danej branży. Zapraszamy do kontaktu!