Legwan
biuro tłumaczeń Gdańsk

Tłumaczenia symultaniczne zapewniamy profesjonalny sprzęt techniczny.

Tłumaczymy na wszystkie języki świata.

Działamy w całej Polsce.

Legwan
biuro tłumaczeń Gdańsk

Tłumaczenia symultaniczne - posiadamy pełne zaplecze techniczne.

Działamy w całej Polsce i za granicą.

Tłumaczymy na wszystkie języki świata.

Biuro tłumaczeń Gdańsk - tłumaczenia ustne i pisemne

Oferujemy tłumaczenia szeptane, symultaniczne, konsekutywne oraz pisemne - zwykłe i przysięgłe.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi świadczonych  przez nas usług mogą Państwo dostosować ofertę do własnych wymagań. Nasze biuro tłumaczeń w Gdańsku realizuje tłumaczenia symultaniczne, szeptane oraz konsekutywne. U nas mogą Państwo skorzystać z usług profesjonalnego tłumacza
w tłumaczeniach ustnych i pisemnych. Biuro tłumaczeń Legwan pracuje z wieloma profesjonalnymi specjalistami. Bez problemu odnajdujemy się nawet w zawiłych tłumaczeniach i trudnych tematach. 

 

Tłumaczenia pisemne

Oferujemy szeroki zakres tłumaczeń pisemnych zarówno

 • zwykłych,
 • specjalistycznych,
 • przysięgłych.

Tłumaczymy niezależnie od branży. Współpracujemy z profesjonalnymi i doświadczonymi tłumaczami z całej Polski. Tematyka specjalizacji tłumacza jest dostosowywana w zależności od potrzeb. Sprawnie obsługujemy duże projekty.

obsługa konferencji

Tłumaczenia ustne

Nasza oferta rozróżnia tłumaczenia typu:

 • konsekutywnych,
 • symultanicznych,
 • szeptanych.

Nasze biuro tłumaczeń zapewnia wysokiej jakości tłumaczenia na każdy język świata. Pracujemy z najlepszymi tłumaczami w branży. Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia ustne w Gdańsku i okolicach oraz w całej Polsce. Tłumaczymy między innymi podczas konferencji, kongresów, spotkań biznesowych, prezentacji, szkoleń, a nawet negocjacji, procesów sądowych. Jesteśmy obecni w biznesie oraz w życiu codziennym naszych Klientów.

sdr

Obsługa konferencji

Biuro tłumaczeń Legwan obsługuje różnego typu konferencje, kongresy, spotkani i innych eventów w zakresie przeprowadzania tłumaczeń w Gdańsku. Posiadamy specjalistyczny sprzęt techniczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Pracujemy na sprzęcie znanych i cenionych marek, który spełnia najwyższe wymagania unijne.

Tłumaczenia Gdańsk - biuro tłumaczeń LEGWAN

Naszego biuro tłumaczeń Legwan w Gdańsku oferuje usługi tłumaczeń ustnych i pisemnych. Współpracujemy z firmami, instytucjami i osobami prywatnymi.  Dbamy o językową i techniczną realizację zleceń. Wydarzenia, przy których uczestniczymy to m.in. konferencje, kongresy, szkolenia, prezentacje. Wykonujemy swoje zadania na najwyższym poziomie, dzięki współpracy z tłumaczami z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Tłumaczymy na każdy język

Pracujemy z ponad 1000 tłumaczy

Posiadamy duże doświadczenie

Wyceniamy usługi ekspresowo

Pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości

Tłumaczymy na każdy jezyk

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy

Posiadamy duże doświadczenie

Wyceniamy usługi ekspresowo

Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie

Biuro tłumaczeń Legwan Gdańsk - realizacje

Tłumaczenia Gdańsk - ceny usług

Przeprowadzamy indywidualną wycenę usług, gdyż to zależy od kilku ważnych czynników takich jak: 

 • rodzaj tłumaczenia,
 • ilość znaków,
 • rodzaj języka,
 • tryb tłumaczenia,
 • czas trwania usługi i innych.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszym biurem tłumaczeń w Gdańsku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że wszystkie zlecenia należy traktować szczególnie, dlatego ciężko określić jedną, konkretną cenę. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, objaśnimy, na czym polegają świadczone przez nasze biuro usługi.