Biuro tłumaczeń Legwan z Łodzi oferuje kompleksowe usługi tłumaczeń symultanicznych. Wykonujemy także wszelkie tłumaczenia ustne innego rodzaju oraz tłumaczenia pisemne. Zajmujemy się także profesjonalna obsługą różnego rodzaju spotkań, eventów, szkoleń i sympozjów.

obsługa konferencji

Tłumaczenia symultaniczne w Łodzi

Tłumaczenia symultaniczne w Łodzi wykonujemy na zlecenie klientów biznesowych oraz indywidualnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo odpowiedź na swoje potrzeby w tym zakresie. Zajmiemy się obsługa tłumaczeniową oraz wszelkimi aspektami związanymi z nagłośnieniem wydarzenia. 

W zakres tłumaczeń symultanicznych wchodzi także usługa wynajmu specjalnych kabin dla tłumaczy symultanicznych. Oferujemy profesjonalne narzędzia, aby w realizować powierzone nam zlecenia w pełnym zakresie oraz z zachowaniem najwyższych norm jakości i rzetelności.

obsluga konferencji

Tłumaczenia symultaniczne Łódź- czym się charakteryzują?

Tłumaczenie symultaniczne charakteryzuje się rzeczywistym przekładem wypowiedzi prelegenta przez tłumacza. Bez dodatkowych przerw. Wszystko dzieje się równolegle. 

Tłumacze zamknięci w specjalnie do tego celu przeznaczonych kabinach tłumaczą wypowiedzi w trybie rzeczywistym. Mogą się oni zmieniać co jakiś czas, aby zapobiec szybkiemu zmęczeniu, co mogłoby odbić się na jakości przekładu. 

Zaletą tego typu i trybu tłumaczenia jest to, że można je wykonywać jednocześnie na kilka języków, a odbiorcy wyposażeni w indywidualne słuchawki douszne otrzymują przekład w znanym sobie języku natychmiast. 

Tłumaczenia symultaniczne Łódź- dlaczego to skomplikowane?

Tłumaczenia symultaniczne oferowane przez nasze biuro klientom w Łodzi odznaczają się wysokim poziomem trudności. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi tłumaczami w zakresie wykonywanych zleceń tłumaczeń symultanicznych. 

Dobry tłumacz symultaniczny podczas swojej pracy skupia się na 4-ech procesach, jakimi są:

  1. słuchanie – tłumacz wsłuchuje się uważnie w wypowiedź,
  2. rozumienie – tłumacz przekłada wypowiedź w swojej głowie, bazując na swojej doskonałej znajomości języka,
  3. tłumaczenie – proces tłumaczenia, zachodzący w głowie tłumacza,
  4. przekład – przetłumaczenie na język docelowy wypowiedzi prelegenta.
 

Tłumacz symultaniczny Łódź

Tłumacz symultaniczny pracujący w Łodzi dla naszego biura tłumaczeń powinien charakteryzować się następującymi cechami:
  • świetna dykcja,
  • koncentracja na wypowiedzi prelegenta,
  • podzielność uwagi,
  • doskonała znajomość języka,
  • odporność na stres.

Tłumaczenia symultaniczne - dlaczego Biuro Tłumaczeń Legwan?

Świadcząc usługi tłumaczeń ustnych, zwłaszcza symultanicznych, przykładamy ogromną uwagę do ich jakości. Z tego też względu dobór odpowiedniego tłumacza jest niezwykle istotną kwestią.

Nasze biuro tłumaczeń Legwan z najwyższą starannością dopasowuje osobę tłumaczącą do powierzonego jej zadania. Współpracujemy z ponad 1000 wyspecjalizowanych tłumaczy  w Polsce i nie tylko. Pracujemy w atmosferze wzajemnego zaufania. Żaden język nie stanowi dla nas przeszkody.

Tłumaczenie symultaniczne - jaki to koszt?

Ponieważ oczekiwania oraz zakres świadczonych przez nasze biuro tłumaczeń usług są inne dla różnych klientów, wyceniamy nasze usługi indywidualnie. Wszystko z zachowaniem ekspresowego czasu przesłania oferty. 

Aby uzyskać ofertę skalkulowaną na miarę Państwa potrzeb, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Łodzi. Odpowiemy na każde pytane, rozwiejemy każdą wątpliwość.

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Jedno miejsce - wiele usług

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne (symultaniczne, konsekutywne, szeptane) oraz pisemne, zarówno zwykłe, jak i przysięgłe.

Wyspecjalizowani tłumacze

Najwyższy poziom tłumaczeń niezależnie od branży. Współpracujemy ze świetnymi specjalistami.

Pełna obsługa konferencji, spotkań

Zapewniamy pełną tak językową, jak i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy innych eventów. 

Wykonujemy zlecenia ekspresowo

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach. Wiemy jak istotny dla Państwa jest czas i szybka obsługa.