tlumaczenia wloski warszawa

Tłumaczenia na włoski i z włoskiego w Warszawie to jedna z usług, jakie świadczy nasze Biuro tłumaczeń Legwan. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres  tłumaczeń, zarówno ustnych (oferujemy tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, szeptane), jak i pisemnych (prostych oraz specjalistycznych) przysięgłych i nieprzysięgłych w zakresie przekładu z oraz na język włoski. Pracujemy w branży od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie w tłumaczeniu na wiele języków przekłada się na rzetelność oferowanych przez nas usług. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami nie tylko z Warszawy. Oferujemy kompleksową obsługę spotkań biznesowych, szkoleń oraz większych eventów typu konferencje dla firm i innych instytucji. Pracujemy także dla klientów prywatnych w zakresie tłumaczeń przy okazji np. ślubów, czy innych rodzinnych uroczystości z udziałem zagranicznych gości. 

Jesteśmy profesjonalistami w naszej branży. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Język włoski

Język włoski to język z grupy języków romańskich. We Włoszech, San Marino, Watykanie, Szwajcarii oraz na Istrii jest językiem urzędowym. Używany jest także w wielu innych krajach świata ze względu na dużą ilość potomków włoskich imigrantów, którzy z biegiem czasu rozjechali się po świecie. Język włoski we współczesnej formie tworzy duża ilość lokalnych dialektów, które różnią się między sobą zapisem oraz wymową niektórych wyrażeń. Ten fakt powoduje trudności w tłumaczeniach z użyciem tego języka. Tłumacz powinien znać wiele odmian językowych. Biuro tłumaczeń Legwan ceni współpracę z najlepszymi w branży, dlatego tez nasi tłumacze są w pełni profesjonalni i zajmują się tym na co dzień. Wspierani przez cyfrowy osprzęt najnowszej generacji jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom z zakresu tłumaczeń zlecanym nam przez naszych Klientów z Warszawy.

tłumaczenia włoski łódź warszawa

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy tłumaczenia różnego rodzaju: symultaniczne, konsekutywne, pisemne zwykłe i przysięgłe, zarówno dla firm, instytucji,jak i osób prywatnych na wszystkie języki świata. Oferujemy kompleksową obsługę.

Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy

W naszej bazie znajduje się ponad 1000 tłumaczy wyspecjalizowanych  w rożnych branżach i językach.

Obsługa konferencji

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy eventów. 

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach, także w języku włoskim. Rozumiemy, że dla naszych Klientów istotny  jest czas.

Tłumaczenia z oraz na język włoski w Warszawie

Wykonujemy usługę tłumaczeń z włoskiego na inne języki w Warszawie. W naszej ofercie znajdują się usługi tłumaczeń ustnych, jak i pisemnych. Starannie dobrani tłumacze z doświadczeniem gwarantują rzetelność powierzonych nam zadań. Klienci z Warszawy doceniają szybkość naszej reakcji. Zajmujemy się zarówno tłumaczeniami zwykłymi, jak i przysięgłymi na terenie stolicy. Nasza oferta skierowana jest do przedstawicieli różnych branż,  posiadających jakiekolwiek kontakty biznesowe lub prywatne w krajach włoskojęzycznych i niezbędne jest dla nich wykonanie tłumaczeń. Zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich umów, ale także katalogów, certyfikatów, różnego rodzaju dokumentacji. Działamy niezależnie od branży. W naszej bazie profesjonalnych tłumaczy języka włoskiego znajdują się specjaliści z różnych dziedzin. W portfolio naszych usług są także wszelkie dokumenty firmowe, także te niejawne. Nasi tłumacze kierują się zasadą poufności w swojej pracy. Z chęcią podejmujemy współpracę także z klientami prywatnymi przy organizacji wszelkiego rodzaju uroczystości, np. ślubów z udziałem osób włoskojęzycznych. Zapewnimy profesjonalną obsługę dla każdego klienta w szerokim zakresie tłumaczeń.

Tłumaczenia - język włoski - cena

Oferta naszego biura tłumaczeń Legwan jest skierowana do warszawskich klientów biznesowych oraz prywatnych z różnych branż. Każdorazowo wyceniamy nasze usługi związane z językiem włoskim indywidualnie. Nasze wyceny przygotowujemy ekspresowo. Na cenę składa się kilka czynników, miedzy innymi:

  • rodzaj tłumaczenia
  • tryb i forma tłumaczenia
  • ilość znaków
  • czas trwania usługi tłumaczenia
  • język przekładu.

 Aby otrzymać ofertę prowadzonych przez nasze biuro usług, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym biurem.