Biuro tłumaczeń Legwan z oferuje tłumaczenia z użyciem języka niemieckiego w Warszawie oraz na terenie centralnej Polski. 

Specjalizujemy się w obsłudze konferencji, szkoleń, warsztatów, spotkań z wykorzystaniem języka niemieckiego, a także innych języków w Warszawie. Ponadto świadczymy usługi wszelkich tłumaczeń pisemnych przysięgłych i nieprzysięgłych niezależnie od rodzaju branży. Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy w Polsce. Pracuj z najlepszymi. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Działamy w branży tłumaczeń od wielu lat, jesteśmy doświadczoną firmą. Znamy się na wykonywanej przez nas pracy. Wykonujemy przekłady z oraz na język niemiecki z wykorzystaniem jakiegokolwiek innego języka, nie tylko polskiego.

Język niemiecki

Język niemiecki to język urzędowy nie tylko w Niemczech, ale także w w Austrii, Belgii, Liechtensteinie, Luksemburgu i w Szwajcarii. Do niedawna stanowił także język urzędowy w Namibii. W tym języku porozumiewa się ponad 128 milionów ludzi na świecie. 

Polska posiada największą liczbę osób uczących się tego języka poza krajami, gdzie język ten jest językiem urzędowym. To całkiem popularny język obcy w naszym kraju. 

Wielu Polaków prowadzi działania biznesowe z podmiotami niemieckojęzycznymi. Biuro tłumaczeń Legwan jest gotowe do udzielenia wsparcia takim osobom w zakresie usług tłumaczeń. Dla naszych tłumaczy język niemiecki nie ma tajemnic. Współpracujemy z najlepszymi w branży.

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy tłumaczenia różnego rodzaju: symultaniczne, konsekutywne, pisemne zwykłe i przysięgłe, zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych na wszystkie języki świata.

Obsługa konferencji

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy eventów. 

Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy

Nasze tłumaczenia są wykonywane na najwyższym poziomie.

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach, także w języku niemieckim.

Język niemiecki - tłumaczenia w Warszawie

Tłumaczenia z języka niemieckiego oraz na język niemiecki

Jako biuro tłumaczeń świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń z użyciem języka niemieckiego w Warszawie i okolicach. Wykonujemy tłumaczenia pisemne przysięgłe i zwykłe, proste oraz specjalistyczne. Nasi tłumacze zajmują się także przekładem różnorakich dokumentów biznesowych: umów, raportów itp. Naszą pracę wykonujemy sprawnie i rzetelnie. Tłumaczymy także dokumenty niejawne, zachowując zasadę poufności. 

Specjalizujemy się w obsłudze różnego rodzaju konferencji, eventów, spotkań, szkoleń z użyciem języka niemieckiego, które odbywają się w Warszawie. Zajmujemy się każdym rodzajem tłumaczeń ustnych, w tym symultanicznych, konsekutywnych oraz szeptanych. Posiadamy własny specjalistyczny osprzęt, który wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług związanych z tłumaczeniem z wykorzystaniem języka niemieckiego w Warszawie. 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Język niemiecki, nawet branżowy, specjalistyczny,  nie stanowi dla nas żadnego problemu. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi tłumaczami.

Tłumaczenia - język niemiecki - cena

Zakres wykonywanych przez nasze biuro usług każdorazowo różni się m.in. czasem trwania, miejscem wykonywania usługi, stopniem wykorzystania sprzętu, rodzajem przekładu itd. Z tego też powodu nasze usługi w zakresie tłumaczeń z użyciem języka niemieckiego w Warszawie wyceniamy indywidualnie. Cechuje nas ekspresowa wycena. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami, a udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.