Biuro tłumaczeń Legwan w Warszawie oferuje tłumaczenia z użyciem języka hiszpańskiego na terenie centralnej Polski. Działamy w całej Polsce, nie tylko w Warszawie. Jednak Warszawa jako stolica kraju stanowi punkt skupiający wiele wydarzeń rangi międzynarodowej. Ma tu siedzibę wiele różnych zagranicznych podmiotów gospodarczych, firm, instytucji. Także tych z krajów hiszpańskojęzycznych, bądź posługujących się w codziennej pracy językiem hiszpańskim.

Biuro tłumaczeń Legwan oferuje w Warszawie kompleksowe podejście do tłumaczeń – w portfolio naszych usług znajdziecie zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne różnego rodzaju. Specjalizujemy się w obsłudze wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, spotkań i eventów. 

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Język hiszpański

Język hiszpański jest drugim pod względem liczby ludności, która się nim posługuje, językiem świata. Mówi w nim ponad 1,5 miliarda ludzi aż na siedmiu kontynentach.

Język hiszpański jest jednym z języków urzędowych w najważniejszych światowych organizacjach – WHO, ONZ, Unia Europejska i innych.

Jest językiem ekspansywnym, tzn. populacja ludzi, mówiących w tym języku nadal się rozwija i przemieszcza (Ameryka Północna). Największy wpływ na rozprzestrzenianie się tego języka miały wyprawy odkrywców do Ameryki Południowej i Afryki w XV w. (Krzysztof Kolumb).

Język hiszpański - tłumaczenia w Warszawaie

Tłumaczenia z języka hiszpańskiego oraz na język hiszpański

Biuro tłumaczeń Legwan oferuje pełny zakres usług tłumaczeń dla firm, instytucji, urzędów oraz dla klientów indywidualnych. Wykonujemy różnego rodzaju tłumaczenia typu ustnego: symultaniczne, konsekutywne oraz szeptane. Posiadamy niezbędny specjalistyczny sprzęt do wykonania takich usług, m.in. specjalne kabiny dla tłumaczy symultanicznych, infoporty, sprzęt nagłośnieniowy itd. Zajmujemy się także wykonywaniem tłumaczeń pisemnych o charakterze jawnym i niejawnym, przysięgłych i nieprzysięgłych. 

Oferujemy usługi tłumaczeń niezależnie od branży. Od wielu lat działamy na rynku i współpracujemy z najlepszymi tłumaczami z całej Polski. Tłumaczenia z wykorzystaniem języka hiszpańskiego nie stanowią dla nas problemu. Wykonujemy tłumaczenie różnego rodzaju umów, norm, dokumentów, a także towarzyszymy przy negocjacjach biznesowych i urzędowych. Oferujemy kompleksowe podejście do obsługi konferencji, szkoleń i innego rodzaju eventów o charakterze formalnym i nieformalnym.

Tłumaczenia - język hiszpański - cena

Oferujemy ekspresową wycenę świadczonych przez nas usług. Ponieważ za każdym razem zakres naszych usług różni się od siebie, wyceniamy je indywidualnie. Aby uzyskać cenę za usługę tłumaczenia z użyciem języka hiszpańskiego w Warszawie lub w każdym innym mieście, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat naszej pracy. 

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy tłumaczenia różnego rodzaju: symultaniczne, konsekutywne, pisemne zwykłe i przysięgłe, zarówno dla firm, instytucji,jak i osób prywatnych na wszystkie języki świata.

Obsługa konferencji, spotkań

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy innych eventów. 

Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy

Nasze tłumaczenia wykonujemy na najwyższym poziomie rzetelnie, sprawnie i dokładnie.

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach, także w języku hiszpańskim. Wiemy jak istotny dla Państwa jest czas i szybka obsługa.