Biuro tłumaczeń LEGWAN – oferujemy tłumaczenia ustne oraz pisemne z wykorzystaniem języka francuskiego w Warszawie. Działamy na terenie całego kraju.

Naszą flagowa usługą jest kompleksowa obsługa wszelkich konferencji. Oferujemy usługi związane z przeprowadzeniem tłumaczeń z użyciem języka francuskiego. Prowadzimy tłumaczenia ustne: konsekutywne, symultaniczne oraz szeptane. Zajmujemy się także tłumaczeniami pisemnymi zarówno w formie przysięgłej, jak i nieprzysięgłej. 

Współpracujemy z wieloma wyspecjalizowanymi tłumaczami z Warszawy i nie tylko. Tłumaczymy na wszystkie języki świata. 

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Język francuski

Język francuski jest językiem ojczystym dla około 80 milionów ludzi na świecie – głownie we Francji, ale także w Belgii, Szwajcarii, kilku prowincjach Kanady, w krajach afrykańskich oraz azjatyckich, które niegdyś były francuskimi koloniami. Język francuski wywodzi się z łaciny i był niezwykle popularny wśród arystokracji w XVIII w.

W chwili obecnej językiem francuskim posługuje się na świecie ok. 300 milionów ludzi. Jest on jednym z oficjalnych języków np. NATO, czy FIFA. Do początków XXI w. był drugim po języku angielskim najczęściej studiowanym i nauczanym językiem obcym. Teraz wyparł go język hiszpański i jest trzecim językiem na świecie pod względem popularności nauczania oraz w komunikacji międzynarodowej.

Biuro Tłumaczeń Legwan - co nas wyróżnia?

Wybierając Biuro Tłumaczeń LEGWAN w Warszawie zyskują Państwo:

  • jedno miejsce, gdzie znajdą Państwo wszystkie usługi w zakresie tłumaczeń – oferujemy przekłady różnego rodzaju zarówno ustne, jak i pisemne, przysięgłe i zwykłe. Tłumaczymy na wszystkie języki świata!
  • profesjonalni tłumacze – współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy z całej Polski. Nasze tłumaczenia wykonujemy rzetelnie i dokładnie niezależnie od tematyki i branży.
  • szybki czas realizacji zleceń – wykonujemy tłumaczenia w trybie ekspresowym, także w języku francuskim.
  • kompleksowa obsługa wszelkich eventów, konferencji, spotkań, szkoleń, kongresów, prezentacji, prelekcji – oferujemy wszystkie niezbędne elementy, aby profesjonalnie obsłużyć eventy w zakresie przekładu z oraz na jakikolwiek język świata, także na język francuski.

Tłumaczenia - język francuski Warszawa

Biuro tłumaczeń Legwan posiada w swojej ofercie usługi tłumaczenia z językiem francuskim w Warszawie oraz na terenie całej Polski:

  • ustne: symultaniczne (tłumaczenie w czasie rzeczywistym, np. podczas dużych kongresów, spotkań), konsekutywne (gdy przekładane są kilkuzdaniowe fragmenty wypowiedzi) oraz szeptane (kiedy  tłumacz szepcze przekład osobie w czasie rzeczywistym, raczek podczas spotkań w mniejszym gronie).
  • pisemne: proste i złożone, przysięgłe i zwykłe, a nawet specjalistyczne.

Wykonujemy przekłady z wykorzystaniem języka francuskiego i każdego innego języka świata. Zajmujemy się tłumaczeniami dokumentów, umów, analiz dla biznesu oraz dla instytucji państwowych. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów niejawnych z zachowaniem wszelkich zasad poufności w naszej pracy. Współpracujemy z ponad 1000 wyspecjalizowanych tłumaczy z różnych branż z całej Polski. 

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie tłumaczeń szkoleń i konferencji. Naszą pracę wspiera profesjonalny sprzęt. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy do nagłośnienia eventów, szkoleń, konferencji, także specjalistyczne kabiny dla tłumaczy symultanicznych. Mamy możliwość jednoczesnego tłumaczenia na kilka języków w ramach jednego wydarzenia. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne świadczenie naszych usług.

Tłumaczenia - język francuski - cena

Ponieważ każdorazowo nasze usługi wyceniamy indywidualnie, aby uzyskać ofertę Biura Tłumaczeń LEGWAN na wybrany zakres usług, prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Działamy ekspresowo, wiec wycenę otrzymacie Państwo w krótkim czasie.