Tłumaczenia z użyciem języka chińskiego w Warszawie – biuro tłumaczeń Legwan zajmie się tym profesjonalnie!

W ofercie naszego biura tłumaczeń posiadamy pełen zakres tłumaczeń z użyciem języka chińskiego zarówno ustnych, jak i pisemnych. Świadczymy usługi tłumaczeń ustnych takie jak: tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne oraz szeptane. Ponadto wykonujemy usługi tłumaczeń pisemnych przysięgłych i nieprzysięgłych, prostych oraz specjalistycznych niezależnie od branży.

Jesteśmy doświadczoną firmą w zakresie obsługi wszelkiego rodzaju spotkań, eventów, warsztatów, podczas których niezbędne jest tłumaczenie z lub na język chiński.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Język chiński

Język chiński jest językiem urzędowym w Chinach, na Tajwanie oraz w Singapurze. Urzędowa odmiana chińskiego to język mandaryński. Szacuje się, że językiem tym porozumiewa się około 70% populacji chińczyków. Jest to także jeden z czterech oficjalnych języków Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Język chiński składa się wiele różnych dialektów różniących się między sobą wymową. W różnych regionach kraju używanych jest do dziś kilkanaście odmian języka. Językowo Chiny podzielone są na dwie grupy: 

  • grupę języków północnych, m.in. z językiem mandaryńskim, którym wg szacunków porozumiewa się ok. 70% populacji Chińczyków
  • grupę języków południowych, m.in. język kantoński.

Wielość dialektów może sprawiać problemy w komunikacji nawet w obrębie jednego kraju. 

Biuro Tłumaczeń Legwan - Co nas wyróżnia?

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu

Oferujemy różnego rodzaju tłumaczenia ustne: symultaniczne, konsekutywne oraz pisemne zwykłe i przysięgłe, zarówno dla firm, instytucji,jak i osób prywatnych na wszystkie języki świata

Obsługa konferencji

Zapewniamy językową i techniczną obsługę różnego rodzaju wydarzeń – konferencji, warsztatów, kongresów, szkoleń, prezentacji, prelekcji czy innych eventów

Posiadamy doświadczony zespół profesjonalnych tłumaczy

Nasze tłumaczenia są wykonywane na najwyższym poziomie. Cechuje nas rzetelność i dokładność wykonania usług.

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń

Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w trybie ekspresowym we wszystkich podanych językach, także w języku chińskim (mandaryńskim)

Tłumaczenia - język chiński w Warszawie

Biuro tłumaczeń LEGWAN oferuje usługi związane z tłumaczeniem z użyciem języka chińskiego w pełnym zakresie tłumaczeń ustnych oraz pisemnych. Starannie dobrani tłumacze, z którymi współpracujemy, zajmują się tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi. Obsługujemy spotkania biznesowe różnego szczebla, a także urzędowe. Tłumaczymy umowy, projekty, dokumenty. Kierujemy się zasada poufności w naszej pracy. 

Nasze usługi wykonujemy szybko i rzetelnie niezależnie od branży. Prowadzimy stałą współpracę z szeroko wyspecjalizowanymi tłumaczami.

Oferujemy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju konferencji i wydarzeń tego typu w zakresie tłumaczeń symultanicznych, konsekutywnych, czy szeptanych. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt.

Tłumaczenia - język chiński - cena

Oferujemy ekspresową wycenę każdej ze świadczonych przez nas usług. Cena usługi może się wahać w zależności od jej zakresu, czasu trwania oraz miejsca jej wykonywania. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń LEGWAN w celu uzyskania większej ilości informacji dotyczących cen naszych usług tłumaczeń z wykorzystaniem języka chińskiego.