Tłumaczenia angielski Warszawa – biuro tłumaczeń Legwan oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe w Warszawie. Dodatkowo działamy na obszarze całego kraju oraz za granicą. 

Tłumaczenia angielski Warszawa

Oferujemy usługi tłumaczenia z języka angielskiego na inny język oraz z innego języka na językmangielski. Działamy w warszawie oraz w całej Polsce. Nasze usługi tłumaczeń obejmują zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne każdego typu. Zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi oraz zwykłymi, także specjalistycznymi. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami języka angielskiego w kraju. Nasze usługi są na najwyższym poziomie. 

W celu poznania naszej pełnej oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem tłumaczeń w Warszawie.

Język angielski

Język angielski jest w obecnych czasach najczęściej używanym językiem, jeśli chodzi o kontakty międzynarodowe. Jest to oficjalny język w Wielkiej Brytanii, a także krajach, które kiedyś były od niej zależne lub stanowiły jej kolonię, np. USA, Irlandia, Kanada, RPA, Australia i Nowa Zelandia. Jest to oficjalny lub półoficjalny język w ponad 60 krajach na świecie. Szacuje się, że w tym języku mówi ponad 0,5 miliarda ludzi na całym świecie. Język angielski uważany jest za uniwersalny język czasów nowożytnych. W języku tym odbywają się rozmowy międzynarodowe w dziedzinie handlu, nauki, polityki. Wiele wyższych uczelni uznaje ten język jako nadrzędny w nauczaniu swoich studentów i prowadzi w tym języku zajęcia.

Biuro tłumaczeń Warszawa- język angielski

Biuro tłumaczeń Legwan świadczy usługi w zakresie tłumaczeń ustnych oraz pisemnych z wykorzystaniem języka angielskiego. Zajmujemy się tłumaczeniami ustnymi każdego typu: 

  • konsekutywnymi,
  • symultanicznymi,
  • szeptanymi.

Naszą ofertę stanowią także profesjonalne tłumaczenia pisemne. Oferujemy tłumaczenia wszelkich dokumentów, pism oraz aktów prawnych. Cechuje nas zasada poufności. Dodatkowo nasze biuro tłumaczeń odznacza się ekspresowym czasem wyceny zleceń. Nasze usługi tłumaczeniowe wykonujemy rzetelnie i dokładnie. Zadowolenie Klienta to nasz cel. Naszymi Klientami są różnego rodzaju firmy, instytucje oraz osoby fizyczne.

Obsługa konferencji Warszawa - język angielski

Naszą flagową usługą jest obsługa wszelkich konferencji, spotkań, kongresów oraz innego typu eventów na terenie Warszawy. Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi tłumaczeniowe podczas tego typu wydarzeń. Zajmujemy się obsługą tłumaczeniową także mniejszych spotkań, np. biznesowych. Nasze usługi kierujemy do firm oraz instytucji, dla których jakość tłumaczenia odgrywa główną rolę. Współpracujemy z wieloma specjalistami języka angielskiego z różnych branż, dlatego tematyka oraz specjalistyczne zagadnienia nie są nam obce podczas obsługi tłumaczeniowej konferencji itp.

Usługi tłumaczeniowe z językiem angielskim w Warszawie

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne tłumaczenia ustne z wykorzystaniem języka angielskiego. W Warszawie działamy od wielu lat. Znamy branżę bardzo dobrze. Zapewniamy najlepszych tłumaczy z wybranej dziedziny. Jesteśmy specjalistami w naszej branży. 

Pracujemy w biznesie, handlu oraz polityce. Nasze usługi kierujemy także do klientów indywidualnych. Pracujemy rzetelnie i dokładnie. Zasada poufności jest nam bliska. 

Tłumaczenia z i na język angielski w Warszawie - cena

Zakres naszych usług różni się w zależności od potrzeb naszych Klientów i nigdy nie jest powtarzalny. Zależnie od rodzaju języka, długości tekstu lub czasu, na jaki nasi tłumacze ustni są wynajmowani oraz innych czynników, możemy skalkulować ofertę usługi lub usług. Cechuje nas wycena w trybie ekspresowym, więc zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dopasujemy ofertę naszych usług do Państwa potrzeb.

Biuro tłumaczeń Legwan - co nas wyróżnia?

Kompleksowość usług

Wszystkie usługi tłumaczeniowe w jednym miejscu – usługi tłumaczeń ustnych i pisemnych każdego rodzaju

Jakość i doświadczenie

Pracujemy z doświadczonymi tłumaczami z całej Polski, którzy specjalizują się w wielu branżach, np. technicznej, medycznej, prawnej.

Obsługa konferencji

Specjalizujemy się w obsłudze wszelkich konferencji, spotkań oraz innego rodzaju eventów.

Krótki czas realizacji

Krótki czas realizacji zleceń to nasza wizytówka. Tłumaczymy w trybie ekspresowym, także z wykorzystaniem języka angielskiego.